Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Güniz Çelen en prestijli gayrimenkul ödülünü aldı!

CRE The Counselors of Real Estate’in En Prestijli Ödülüne Güniz Çelen layık görüldü. Ödül, ilk defa ABD vatandaşı olmayan birine verildi..


Sadece davetle üye kabul eden meslek örgütü The Counselors of Real Estate (CRE)  tarafından verilen en prestijli ödül olan 2017 James D. Landauer/John R. White ödülüne Çelen Grubu Başkanı Güniz Çelen layık görüldü. Ödül, ilk defa ABD vatandaşı olmayan birine verildi.


Karmaşık gayrimenkul konularında danışmanlık veren yüksek profile sahip 1,100 uluslararası profesyonel lideri çatısı altında toplayan The Counselors of Real Estate her yıl gayrimenkul alanında  olağanüstü profesyonel başarılara imza atmış olmanın yanısıra, toplumsal etkisi yüksek, dünyayı değiştiren olgulara etkin katkısı olan bir lidere Landauer/White ödülünü veriyor.


Güniz Çelen en prestijli gayrimenkul ödülünü aldı!


Ödül, The Counselors of Real Estate Kuruluşunun her yıl - dürüstlük, yeterlilik, toplumsallık, güven ve özveri - ideallerini ileriye taşıyan ve gayrimenkul alanında  olağanüstü profesyonel başarılara imza atmış olmanın yanısıra, toplumsal etkisi yüksek, dünyayı değiştiren olgulara etkin katkısı olan bir kişiye veriliyor.


Güniz Çelen en prestijli gayrimenkul ödülünü aldı!


Bu yılki ödül, CRE’nin Kanada, Montreal'deki yıllık konvansiyonunda Güniz Çelen’in gayrimenkul sektöründe öne çıkan liderliği ve çok geniş alanda etki bırakan toplumsal sorumluluk geçmişi için verildi.


Güniz Çelen en prestijli gayrimenkul ödülünü aldı!


Geçmişte sektöre, mesleğe ve topluma yüksek katkıda bulunmuş çok önemli isim bu ödülü aldı.


1953’te kurulmuş olan The Counselors of Real Estate karmaşık gayrimenkul konularında uzman ve tarafsız danışmanlık veren kamu ve akademik liderlerin de arasında olduğu seçkin gayrimenkul, finans, hukuk ve mali grup üst düzey yöneticilerinden oluşan yüksek profile sahip uluslararası profesyonel liderler topluluğudur. 


Üyelik sadece davet sistemine dayalı çok seçici bir sürecin sonunda gerçekleşir. Organizasyonun CRE (Counselor of Real Estate) yetkinlik ünvanı gayrimenkul danışmanlığının pek çok alanında üstün problem çözme kabiliyetlerini tanımlamak adına üyelerine veriliyor.