Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Gürsoy Grup, Yeni Havalimanı Outlet AVM'sine talip!

Gürsoy Grup, İstanbul Yeni Havalimanı'nda oulet AVM projesi için harekete geçti. Gürsoy Yatırım Holding İcra Kurulu Üyesi Murat Saraç, durumun henüz netleşmediğini belirtti..


Gürsoy Grup, İstanbul Yeni Havalimanı'nda oulet AVM projesi için harekete geçti.


AVM konseptindeki bilgi birikimlerini yeni yatırımlara aktarmak istediğini söyleyen Gürsoy Yatırım Holding İcra Kurulu Üyesi ve CFO'su Murat Saraç,"Yeni Havalimanı'nda yapılması düşünülen outlet AVM'ye Gürsoy Grup olarak talibiz. Bunun için çalışmalar yapıyoruz. Ancak şu an netleşen bir şey yok" diye konuştu. 


Hayata geçirdikleri projelere ticari odaklı bakmadıklarını anlatan Saraç, "Temalı AVM de uluslararası alanda oldukça yoğun talepler alıyoruz. Cezayir, Cidde, İran, Hindistan'dan temalı AVM talepleri geliyor. İhracat noktasındayız" şeklinde konuştu.


Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu,  Venedik Alışveriş Karnavalı'nın Venezia Mega Outlet'te gerçekleşeceğini belirterek  "Alışveriş için Venedik'e gitmeye gerek yok. Hiçbir yerde olmayan indirimler 13- 28 Mayıs'ta tüketicilerimizi bekliyor. Ayrıca Danilo Zanna, İtalyan İşi restoranıyla karnaval süresince Venezia Mega Outlet'te yer alacak" şeklinde konuştu. 


Sabah

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı