Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hasan Sever İnşaat'tan Gaziantep İbrahimli’de yeni proje!

Hasan Sever İnşaat, yeni projesini Gaziantep İbrahimli’de hayata geçirecek. Proje 20 dönüm arsa üzerinde yaklaşık 190 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilecek.


Hasan Sever İnşaat, yeni projesini Gaziantep İbrahimli’de hayata geçirecek. Proje 20 dönüm arsa üzerinde yaklaşık 190 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilecek. 


3+1'den 5+1'e kadar değişen daire seçeneklerinin yer alacağı proje, 150 aileye ev sahipliği yapacak. Gaziantep’te bugüne dek yapılan en büyük ada bazlı konut projelerinden biri olma özelliğini taşıyan ve 8 bloktan oluşacak proje, biyolojik göletlerden havuzlara, bisiklet parkurundan fitness salonuna, Tenis kortundan basketbol sahasına birçok sosyal yaşam olanağına sahip.


"Proje Gaziantep ekonomisine katkı sağlayacak"

Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi, İnşaat Mühendisi Burak Sever, şirket vizyonlarının, çağdaş, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden, sürekli kendini geliştiren, öncü ve geliştirdiği mühendislik çözümleriyle ülke ekonomisine katkı sağlayan, tercih edilen bir marka olma özelliğini artırarak sürdürmek olduğunu ifade etti.


"Ülkemizin ekonomisine güveniyoruz, yatırımlarımızı artırarak devam ettiriyoruz"

Burak Sever, ‘‘Devam ettiğimiz projelerimiz ülkemizin geleceğine dair kaygımızın olmadığını göstergesidir. Bizlere büyük görevler düşüyor. Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizin ve özelde Gaziantep ekonomisinin geleceğinden ümitliyiz. Yarınlar bugünümüzden daha iyi olacak. Önemli projeleri şehrimizle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Proje, İbrahimli bölgesinde, yatırım amaçlı konut projesi olgusuna da yeni bir soluk getirecek olan proje, konum itibariyle çevreyolu ulaşımı ile üniversite, havalimanı, Organize Sanayi Bölgesi, Alışveriş Merkezi ve özellikle de şehir merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunuyor.