Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hasbahçe Kağıthane'de fiyatlar 479 bin TL'den başlıyor!

Lansman süresini yaz aylarına özel uzatan GBÖ Ortaklığı, lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatını sunmaya devam ediyor...Hasbahçe Evleri, yaklaşık 2.000 metrekare arsa üzerine kurulu, 14’er katlı 2 blokta toplam 119 daireden oluşmaktadır.   


Bina Özellikleri 


Dairelerimizin tamamı 2+1 den oluşmakta olup, isteğe göre kapalı mutfak veya açık mutfak seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kapalı otopark, spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı ve site güvenliği bulunan Hasbahçe Evleri şehrin içinde konforlu bir site yaşamını sizlerle buluşturuyor   


Bölge Özellikleri 


Hasbahçe Evleri, ismini Kağıthane’nin gözbebeği Hasbahçe’den almaktadır. Yemyeşil bir manzarası olan Hasbahçe Evleri, sizleri şehrin merkezinde ferah bir yaşama davet ediyor. Etrafında üniversiteler, hastaneler, ofis projeleri bulunması bölgeyi daha da önemli hale getirmektedir.   


Ulaşım 


2017 sonunda açılacak olan Kağıthane Merkez metro durağına 3 dakikalık yürüme mesafesinde, Taksim, Şişli, Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına 15’er dakika yakınlıkta, Tek otobüsle tüm merkezi noktalara ulaşım imkanı   


Yatırım Fırsatı 


Oturum için çok özel bir noktada olan Hasbahçe Evleri; gerek kira getirisi, gerekse bölgenin ilk projesi olma özelliğiyle birlikte yüksek getiri vaad ediyor. Yatırım amaçlı düşünüldüğünde de cazip fiyatları sayesinde kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. (Projenin bölgede emsal kira getirisi 2.250 TL 'dir)   


LANSMANA ÖZEL AVANTAJLI FİYATLARI KAÇIRMAYIN 


479.000 TL ‘den başlayan fiyatlarda LANSMANA ÖZEL %15 indirim fırsatını ve size özel firma bünyesinde taksitlendirme imkanlarının da olduğu esnek ödeme seçeneklerini kaçırmayın!     


www.hasbahcekagithane.com