Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hayatpark İstanbul'da hemen teslim son 30 daire!

Hayatpark İstanbul'da son 30 daire hemen teslim fırsatı ile alıcılarını bekliyor. Projeden daire almak isteyenler ödeme kampanyalarından yararlanabiliyor..


Bayrak-Alkan-Atamer İnşaar ortaklığında yapımı tamamlanan Halkalı Hayatpark İstanbul evleri son sahiplerini bekliyor. İstanbul’un yeni Maslak bölgesi olarak adlandırılan ve markalı konut projeleriyle değerine değer katan Basın Ekspres Yolu Halkalı arasında yükselen projede son dairelerin teslimiyle, projedeki tüm yaşam alanları sahiplerine teslim edilmiş olacak. Konsorsiyum sözcüsü Alkan İnşaat Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Akyüz, Halkalı’nın en sıradışı projesine hayat verdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Akyüz sözlerini şöyle sürdürdü:


“Basın Ekspres Yolu ile Halkalı Meydan arasındaki projemizde toplam 114 daire bulunmaktadır. 2 1, 3 1 aile konseptiyle dairelerimize yoğun talepler aldık. Son dairelerimizi de hak sahiplerine teslim etmek istiyoruz. Bölge olarak gerek Atatürk Havalimanı yaklaşımı, gerekse E-5 ve TEM’in tam ortasında, lokasyonu ile her yere rahat ulaşılabilecek bir noktada. Bölge, son 3 yılda yüzde 500 oranında değerlendi. Özellikle Basın Ekspres Yolu yeni Maslak olarak kurgunlandığı için bizler gibi markalı projelerin sayısı arttı. Dünyanın önemli otel markaları buraya geldi. Buradan ister E-5’e, isterseniz TEM’e, FSM’ye ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne hızlıca bağlanma imkanınız var. Şimdi bölgemize HAVARAY geliyor. Sefaköy’den binen Halkalı Meydan’dan indiğinde Hayatpark İstanbul yürüme mesafesinde. Ayrıca 212 Power Outlet, Arena Park, Mall Of İstanbul gibi Avrupa yakasının önemli AVM’lerine komşumuz. Projemiz aile konsepti düşünülerek tasarlandı. Satarken de bunlara dikkat ettik. Burada ev alanlar, hem Türk aile yapısına uygun bir sitede oturacaklar hem de üstün işçilik ve malzeme kalitesiyle karşılacaklar. Son dairelerimiz, son sahiplerini bekliyor.”


Yüzme havuzu, sauna, spor ve fitness merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol ve mini futbol sahası gibi sosyal donatılara sahip proje hakkında deha detaylı bilgi için 0212 470 4 111, www.hayatparkistanbul.com  adreslerinden bilgi alabilirsiniz. 


Web: http://www.hayatparkistanbul.com/


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı