Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hill Kartal’da 60 ay sıfır faiz imkanı!

Hill Kartal, Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığının ilk projesi olarak inşa ediliyor. Vadeleri uzatarak vatandaşı hayal ettiği evde oturtmak için kolları sıvayan Hill Kartal için yeni bir kampanya başlattı..


Hill Kartal, Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığının ilk projesi olarak inşa ediliyor. Vadeleri uzatarak vatandaşı hayal ettiği evde oturtmak için kolları sıvayan  Hill Kartal için yeni bir kampanya başlattı.


1 ay boyunca geçerli olacak kampanya dahilinde Hill Kartal'dan daire sahibi olmak isteyenler şirket bünyesinde yapılacak 60 ay sıfır faiz imkanından yararlanabilecek. Tamamı peşin alımlarda ise yüzde 10+ yüzde 10 indirim uygulanacak.


Hill Kartal’dan konut almak isteyenler konut bedelinin yüzde 40’nı peşin ödemeleri durumunda geri kalan bakiye için faizsiz 60 ay vade imkanından yararlanabilecek. 


Kampanya 60 ay sıfır faizle sınırlı değil


Konut bedelinin yüzde 15’ini peşin verenler yüzde 10’luk ödemeyi teslimde yapıyor. Yüzde 75’lik ödeme 2017’de gerçekleşiyor. Yüzde 25 peşin ödeme yapanlar yüzde 75’lik kısmı bir yıl sonra ister kredi ister nakit olarak yapabiliyor. Tamamı peşin alımlarda ise şirket yüzde 10+yüzde 10 indirim yapıyor. 


Hill Kartal 2 blok ve 193 daireden oluşan butik bir proje olarak öne çıkıyor. Daire tipleri 1+1, 2+1 ve modüler sistemlerle dönüştürülebilir 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks olarak planlanabiliyor. Birinci kattan itibaren tüm daireler konumuna göre deniz ve Aydos Ormanı manzarasına hakim şekilde konumlanıyor. Projede genel ihtiyaca cevap verecek 2 bin metrekare kapalı ticari alan ve dairelere özel kapalı otopark, helikopter pisti, elektrikli araçlar için şarj üniteleri de yer alıyor. 


Donatılar arasında ise açık-kapalı çocuk oyun alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, sauna-buhar odası, tenis kortu, basketbol sahası, bilardo, masa tenisi ve benzeri donatılar dikkat çekiyor. Projenin teslim tarihi Haziran 2018 olarak planlanıyor. 444 90 61

www.hillkartal.com