Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hüseyin Çağrı kimdir?

Afyon Çay İlçesinin Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı kimdir? Hüseyin Çağrı, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden aday olmuş ve seçimi kazanarak Çay Belediye Başkanı olmuştur.


Çağrı'nın mesajı;

Bizim için Çay’da yaşayan, ekmeğini ilçemizde kazanan, suyunu içen, havasını teneffüs eden herkes Çaylıdır.


Yolculuğumuz çok yorucu ve çetin geçti. Ancak, hedefe ulaştığımız için artık yorgunluktan söz etmenin bir anlamı yok. Zira halkımız verdiği bu kararla bizlere ve Çay’a sahip çıkmıştır. Artık bizlere, halkımızın verdiği bu karara, bize gösterdiği bu teveccühe layık olmak düşer. Şu andan itibaren sorumluluğumuz daha da artmış, vaatlerimizi gerçekleştirmek, memleketimizi yaşayan bir Çay haline getirmek için önemli bir fırsat yakalanmıştır.


Gün hep birlikte memleketimizi sahiplenme ve Yeşil Çay’ımızı bir uçtan bir uca ayağa kaldırmak, Çay’ımızın problemlerini birlikte çözme günüdür.


Ortak değerlerin çatışmasını değil, kucaklanmasını esas alan, sevgi, kardeşlik ve birliktelikle Yeşil Çay’a hizmeti amaçlayan, halkımızla barışık, temiz ve sorumlu bir hizmet anlayışı temel düsturumuzdur.


Hedefimiz, ilçemizi ortak akılla üretilen çalışmalarla yönetmektir. Bu anlayışla hazırlanan tüm projelerimizi, sivil toplum örgütlerimiz, vakıflarımız, meslek örgütlerimiz kısacası sizlerle işbirliği içerisinde gerçekleştireceğiz.


Çay belediyesi olarak kurumsallaşan, çağdaş, akılcı, dürüst ve çalışkan belediyecilik kavramını uygulamaya geçiren, ileri teknolojiyi kullanan, öğrenen, örgüt olarak tüm yeniliklere açık bir belediyecilik anlayışı hareketini sunacağız.


İyi niyet duyguları ve hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda Allah yolumuzu açık etsin. Emeği geçen tüm dostlara teşekkürlerimi bir borç bilirim.


İnşallah hep birlikte başaracağız.