Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İşte Tülin Şahin'in Suadiye'deki lüks evi!

Ünlü topmodel Tülin Şahin, Suadiye’de palmiye ağaçları arasında bir evde yaşıyor. Dev bir bahçesi bulunan evin büyüklüğü 380 metrekare.


Evinin kapılarını Instyle Home dergisine açan Tülin Şahin, evi ile ilgili “Her gün çok planlı ve çok organize olmak zorundayım. Bu şekilde olduğu zaman ancak her şeye yetişebiliyorum ve evde kaliteli vakit geçirebilmenin tadına varabiliyorum'' dedi.


Şahin, ''Bir taraf sahil, bir taraf Bağdat Caddesi. Hem şehirde hem tatil beldesinde gibiyim. Ağırlıklı ailelerin yaşamayı tercih ediyor olması da hoşuma gidiyor. Bana güven hissi veren bir muhit burası'' diyerek Suadiye’yi seçme sebebini anlattı.


İşte Tülin Şahin


Modern görünüme sahip ev 2 katlı olarak inşa edilmiş. Evde ferah bir salon, mutfak, misafir tuvaleti, banyo, yeni yaptırdığı giyinme odası ve spor odası bulunuyor. Evin salonunda kahve tonları hakim.


İşte Tülin Şahin


Evin duvarlarda kırık beyaz, zeminde yer yer koyu ahşap kullanılmış. Evin dekorasyonuyla ilgili konuşan Şahin, “Çok baskın renkler ve çok kalabalık aksesuarlar bana göre pek değil. Provence, country ve kolonyal stilleri kendime yakın bulurum. Tıpkı burada olduğu gibi. Üst katta maviler ve beyazlarla daha provence, alt salonda country tarzı öne çıktı. Yatak odam daha kolonyal esintide” ifadelerini kullandı.


İşte Tülin Şahin