Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Sahil Konakları 2. etabı görücüye çıktı!

Yunusoğlu İnşaat imzası taşıyan İzmir Sahil Konakları'nın yeni etabı görücüye çıktı. Projede 4 adet çok özel tripleks villa bulunuyor..


Yunusoğlu İnşaat A.Ş. kalitesi ile  İzmir  Sahilevleri'nde gerçekleştirilen Sahil Konakları'nda 2. etap başladı. İzmir Sahilevleri'nde yer alan Sahil Konakları'nın yeni etabı görücüye çıktı. Yunusoğlu İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yetkin Yunusoğlu'nun imzasını taşıyan Sahil Konakları 2, İzmir şehir merkezine yakınlığının yanı sıra tasarımıyla da dikkat çekti.


5+1 VE MÜSTAKİL BAHÇELİ


Sahİl Konakları 2'nin sessiz, sakin ve denize yakın bir bölgede yer aldığını söyleyen Yunusoğlu, "Projemiz 4 adet çok özel tripleks villadan oluşuyor. Hepsi 5+1 ve müstakil bahçeli. Özel tasarım peyzaj alanları ile bambaşka bir yaşam kültürü yaratmak istedik. İç mekanlarda ise özel tasarım mobilyalar ile konforu ve şıklığı ön planda tuttuk. Tüm mekanlarımızın ferah, geniş ve aydınlık olmasını istedik ve bu çizgimiz doğrultusunda çok özel alanlar yarattık" dedi. Projenin yaşadığı şehre her mevsim yeniden aşık olanlar için tasarlandığını söyleyen Yunusoğlu "İzmir her mevsimde güzeldir. Biz de projemizin konseptini, bu güzelliklerin daha çok farkına varılması ve doyasıya yaşanması üzerine kurduk" diye konuştu.


Web: http://www.yunusoglu.com.tr/


Yeni Asır