Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmit Akpınar Gençlik Merkezi tamamlandı!

İzmit Belediyesi Gençlik merkezlerine imza atmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi şimdi de Akpınar’da inşaatı tamamlanan Gençlik Merkezi’ni hizmete açacak..


İzmit Belediyesi Gençlik merkezleri hayata geçirmeye devam ediyor. Mahallerdeki gençlerin zamanlarını daha etkin ve daha faydalı geçirmeleri amacıyla şehre gençlik merkezleri kazandıran İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan bir merkez de Akpınar Mahallesi’ne inşa ediyor. 


Yıl içerisinde Gültepe Gençlik Merkezini açan İzmit Belediyesi şimdi de Akpınar’da inşaatı tamamlanan Gençlik Merkezi’ni hizmete açacak. Akpınar bölgesindeki gençler için önem taşıyan merkez, içerisinde bilgisayar sınıfı, spor salonu, oyun alanı ve etüt sınıfları bulunacak.


Konuyla ilgili açıklama yapan yetkililer “Genç dostu belediye başkanı olan başkanımız gençlere yapılan yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görmektedir. Bu sebeple İzmit Belediyemiz gençlere yönelik sayısız projeyi hayata geçirmiştir. Gençlik Merkezi projesiyle de başkanımız, mahallerdeki geçlerin boş zamanlarını da faydalı geçirmelerini sağlayarak onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlamıştır” dedi.İzmit Belediyesi