Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Karabük Safranbolu Kirkille Mahallesi kura tarihi!

Karabük Safranbolu Kirkille Mahallesi'dne konut sayısından az başvurunun gelmesi nedeniyle 200 adet alt gelir grubu konut için 107 hak sahibinin sözleşme imzalama işlemleri 2 Kasım'da başlayacak..


Karabük Safranbolu Kirkille 579 adet konut projesinde satışta olan 200 adet alt gelir grubu konut için 26 Ekim'de kura çekilecekti.


Ancak konut sayısından az başvurunun gelmesi nedeniyle kura çekilmeyecek. 200 adet alt gelir grubu konut için 107 hak sahibinin sözleşme imzalama işlemleri 2 – 09 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak.


Karabük Safranbolu Kirkille Mahallesi sözleşme işlemleri T.Halk Bankası A.Ş. Safranbolu Şubesinde gerçekleştirecek.


Ayrıca;

1.Hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacak.


2.Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacak.


Konut seçim işlemleri duyurusu!