Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kartal Wings’in yüzde 70'i yeşil alana ayrıldı!

Kartal’ın dikkat çekici projeleri arasında yer alan Kartal Wings, peyzaj alanıyla bölgede fark yaratıyor. 12 dönüm arazi üstünde inşa edilen projenin 8.5 dönümü yeşil alana ayrılıyor.


Kartal Wings, özgün mimarisi, konforlu ve geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı, sosyal donatıları ve 8.500 metrekarelik peyzaj alanıyla aileler için ideal bir seçenek oluşturuyor. 


Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile gerçekleştirilen Kartal Wings arazisinin %70’i, ailelerin ve çocukların yaşam merkezi bünyesinde bir araya gelebilmeleri ve doğayla iç içe vakit geçirebilmeleri amacıyla yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Unutulan mahalle yaşamı ve komşuluk ilişkilerini canlandırmak amacıyla düzenlenen peyzaj alanı, yeşil ve huzurlu bir ortama ev sahipliği yapacak.


Koru büyüklüğünde yeşil alan

Kartal Wings’in mimarı Cem Bender, yaşam merkezi bünyesinde sakinlere ait büyük bir koru tasarladıklarını, yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı oluşturduklarını ifade ediyor. Bender, projeyi yeşil bir dokuyla çevrili üç blok olarak tasarlayıp, birbirlerine engel olmayacak şekilde konumlandırdıklarını belirtiyor.


Peyzaj alanı içinde yaşam merkezi sakinlerinin yararlanacağı çeşitli sosyal tesislere de yer veriliyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor. Kartal Wings 2019 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.