Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kavanya Koru lanse edildi! 195 bin TL'ye!

KVN Yapı A.Ş. İzmit Çayırköy bölgesinde hayata geçirilen geçireceği Kavanya projelerinin ilk halkası Kavanya Koru lanse edildi..


Kavanlar Grubu şirketlerinden KVN Yapı A.Ş. İzmit Çayırköy bölgesinde hayata geçirilen geçireceği Kavanya projelerinin ilk halkası Kavanya Koru’yu satışa çıkardı. 220 milyon TL yatırım bedeline sahip Kavanya Koru, 1.500 konuttan meydana geliyor. Kavanya projesinin Koru etabında 250 adet daire bulunuyor. 


250 dairelik Kavanya Koru projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Projede ayrıca 50 bahçe dubleksi ve 50 çatı dubleksi de bulunuyor. Dairelerin alanları ise 72 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Projede daire fiyatları 195 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede vade farksız, kefilsiz ve bankasız 60 ay taksit avantajıyla Kocaeli’ de yine ilklerin firması Kavanlar ayrıcalığıyla yatırımcılara sunuluyor.


Çeşitli sosyal alanların yer aldığı Kavanya Koru projesinde yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık spor tesisleri, süs havuzları, fitness, sauna, çocuklar ve büyükler için açık havuzlar bulunuyor. Projede teslimler 2020’de yapılacak.


Kavanya Koru


Cengiz Kavan: Yoğun talebi karşılamaya yönelik Kavanya koru projesini geliştirdik


Kavanlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, Kocaeli’de karlı bir yatırım projesini daha hayata geçirdiklerini söyledi. Lansmanda konuşma yapan Cengiz Kavan sözlerine şu şekilde devam etti; "Bölgede bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerimize yatırımcılardan büyük talep geldi ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece memnun etti. Son projemizi teslim ettiğimiz günden bugüne yeni bir proje geliştirmemiz noktasında ciddi bir talep alıyorduk. Bu anlamda Kavanya Koru projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Kavanya Koru, lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de örnek teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık. Bulunduğumuz bölge fiyatlarına kıyasla projemizde lüksü ulaşılabilir kılıyoruz ve avantajlı fiyatlarla alıcılara sunuyoruz"


Web: http://www.kavanyakoru.com/