Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri İldem Park AVM satışa çıkıyor!

Kayseri Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından İldem mahallesi'nde yapılan ilk alışveriş merkezi İldem Park AVM ihale usulü ile satışa çıkıyor.


Kayseri Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından İldem mahallesi'nde yapılan ilk alışveriş merkezi  İldem Park AVM ihale usulü ile satışa çıkıyor. 


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Vali Süleyman Kamçı, Kayseri eski valisi Saffet Arıkan Bedük, Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ak Parti İl başkanı Cahit Özden, ilçe belediye başkanları ve kalabalık bir davetli topluluğu ile 12 Mart 2017'de hizmeti açılan AVM için  26 Mayıs 2017 tarihine kadar satış şartnamesi temin etmeleri istendi.


İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ağca AVM'nin satışı ilgili olarak,  "Kooperatifçiliğin talep görmediği dönemde böyle başarılı bir kooperatifin tüm ülkemize örnek olmasını ümit ediyorum. Üyelerinin tamamını konutlarına oturttuktan sonra kooperatif ana sözleşmesinin altıncı maddesinde yer alan üyelerinin sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bölgemizin acil ihtiyacı olan alışveriş merkezinin planlamasını yaptık. İldem Park aynı zamanda açılış esnasında 750 kişiyi istihdam ederek ülke ekonomisine ciddi bir katkıda bulunmuştur" açıklamasında bulundu.Kayseri Gündem

Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura