Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kocaeli Darıca'ya deniz manzaralı sosyal tesis geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Darıca’da yeni bir sosyal tesis hayata geçiriyor. Bayramoğlu Halk Plajı’nın kıyısında yükselen deniz manzaralı tesis, havuz hizmeti de sunacak.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Darıca’da yeni bir sosyal tesis hayata geçiriyor. Bayramoğlu Halk Plajı’nın kıyısında yükselen deniz manzaralı tesiste havuz hizmeti de sunulacak. 


Tesisin alt kısmına inşa edilen taş duvar içindeki merpenler havuza inmek için kullanılacak. Tesis; hizmet binası, restoran ve mescit olmak üzere üç kısımdan meydana geliyor. Kaba inşaatı geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Şuan tesisin iç ve dış sıva uygulamaları sürüyor. 


Tesis hizmet binası zemin katı 186 metrekare -1. bodrum kat 395 metrekare -2. bodrum kat 395 metrekare olmak üzere toplam 976 metrekare alanda hayata geçiriliyor. 


TOPLANTI ODALARI VE OFİSLER

 

Hizmet binası lokal, vip toplantı salonu, seminer salonu, personel odası, spor salonu, masaj tedavi, duş-wc-soyunma, kafeterya, mutfak, çocuk oyun-eğitim alanı, büfe, idari ofislerden meydana geliyor.

 

RESTORAN

 

Tesisin restoran binası 460 metrekare olmak üzere tek kattan meydana geliyor. Restoranda mutfak ve wc'ler bulunuyor. Depo, wc ve şadırvanları içerisinde barındıran mescit ise toplam 110 metrekare büyüklüğünde.

 


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi