Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Küçükdeveci İnşaat

Kereste ve demir çelik işiyle inşaat sektörüne giren, daha sonra konut inşaatı ve izolasyon sektörüne yönelen firma. Küçükdeveci İnşaat, İstanbul Büyükçekmece’de 50 daireden oluşan Küçükdeveci Konakları projesini hayata geçirmiştir.Küçükdeveci İnşaat
Küçükdeveci İnşaat tarafından hayata geçirilen Kücükdeveci KonaklarıKüçükdeveci İnşaat ne zaman kuruldu?


Küçükdeveci İnş. San. ve Tic. A.Ş.  ticaret hayatına 1960 yılında Hacı Lütfi Küçükdeveci'nin atılımlarıyla kereste ve demir çelik işiyle başlamıştır. Daha sonraları takip eden yıllarda ürün grubunu değiştirip konut inşaatı ve izolasyon sektörlerinde atılımlarda bulunmuştur. Küçükdeveci İnşaat, konut üretimine ne zaman başladı?


Diğer sektörlerde olduğu gibi bu sektörlerde de başarıyı yakalayan Küçükdeveci A.Ş. 1980 yılından sonra İstanbul'da Halil İbrahim Küçükdeveci ve Bekir Küçükdeveci yönetiminde 55'den fazla konut inşaa etmiştir. Küçükdeveci İnşaat, izolasyon sektörüne hangi yatırımları yapmıştır?


Şirket, izolasyon alanında da bir dev haline gelmiştir. Küçükdeveci A.Ş. İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye'nin tüm noktalarında hizmet vermektedir. İzolasyon sektöründe her biri kendi alanında lider markaların bayiliğini başarıyla yürüten firma her yıl Türkiye genelinde satış derecelerine girmektedir. 


Küçükdeveci, yatırımlarına da devam etmektedir . Zeytinburnu'nda 3000 m2 kapalı – 2000m2 açık deposunda faal olarak 1999'dan beri hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra İstanbul Hadımköy'deki 8000m2 kapalı – 4000m2 açık arazisindeki panel üretim tesisi ve depo yapım çalışmaları sürmektedir.Küçükdeveci İnşaatKüçükdeveci İnşaat ürünleri nelerdir?


ÇATI KAPLAMA ÜRÜNLERİ: Küçükdeveci Alüminyum Sandviç Panel, İzocam Tekiz Galvaniz Sac Sandviç Panel, Eternit Oluklu Levha, Onduvilla, Onduline Altı Strafor, OSB Levha, Galvaniz Trapez Sac, Polyester Çatı Aydınlıkları, Isoline Levha, Rufoline Levha, Onduline Levha, Bardoline Shingle.


ISI YALITIMI ÜRÜNLERİ: Cam Yünü (İzocam), Eps Strafor Levha, Sıva Harcı – File - Yapıştırıcı, Taş Yünü (İzocam), Xps levhalar, (Foamboard İzocam). 


SU YALITIMI ÜRÜNLERİ: Onduline Membran, Likit membranlar, Astar.


DUVAR VE CEPHE KAPLAMA ÜRÜNLERİ: Alçıpan, Hekim Board, Küçükdeveci Aluminyum Sandviç Cephe Panel, İzocam Tekiz Boyalı Galvaniz Cephe Paneli.


BAĞLANTI ELEMANLARI: Aluminyum Panel Mahya, Eternit Mahya, Sac Panel Mahya, Vidalar, Yağmur Olukları, Profil. Küçükdeveci Konakları nerededir?


Küçükdeveci İnşaat tarafından hayata geçirilen Küçükdeveci Konakları, İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi’nde hayata geçirilmiştir. Küçükdeveci Konakları toplam 50 daireden oluşmaktadır.Küçükdeveci İnşaat’ın referansları nelerdir?


Aksaray Polis Okulu

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 1.900 m2

Yer : Aksaray


   

Bodrum Pazaryeri

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 6.500 m2

Yer : Bodrum


   

Fatto Giyim

Yapılan iş : Alüminyum Sandviç Panel Montaj

Miktar : 1.900 m2

Yer : İstanbul – Çekmeköy


 

Gürsan Cam Fabrikası

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 7.500 m2

Yer : Ankara


   

Kapalı Yüzme Havuzu

Yapılan iş : Fibroser

Miktar : 2.500 m2

Yer : İzmirHürmak

Yapılan iş : Sandviç Panel Çatı Tamiratı

Miktar : 8.500 m2

Yer : Gebze


   

Fibroser Uygulaması

Yapılan iş : Fibroser

Miktar : 3.000m2

Yer : İzmir


   

Kapadokya Havaalanı

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 5.000 m2

Yer : Nevşehir


   

Modeka

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 3.250 m2

Yer : Niğde


   

Niğde Üniversitesi Kapalı Spor Salonu

Yapılan iş : Sandviç Panel

Miktar : 7.500 m2

Yer : Niğde


   

SAMSON ÖLÇÜ ve OTOMATİK KONTROL SİSTEMLERİ SAN. A.Ş.

Yapılan iş : Sandviç Panel Montaj 

Miktar : 300 m2

Yer : İstanbul – Güneşli
Küçükdeveci İnşaat iletişim bilgileri nelerdir?


MERKEZ : DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO : 78  ZEYTİNBURNU – İSTANBUL 

TEL : 0212 546 92 02 – 03 – 04 / 0212 510 33 70 FAKS : 0212 510 51 30

Web: kucukdeveci.com.trÖnerilen Bağlantılar : TOKİ Aksaray kura