Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kuran İnşaat Asrın Konakları Marina’da fiyatlar 1 milyon 600 bin TL'den başlıyor!

Asrın Konakları Marina projesinde peşin fiyatına 30 ay faizsiz taksit imkanı sunuluyor. Fiyatların 1 milyon 600 bin TL'den başladığı proje Kuran İnşaat imzasını taşıyor.


İki güvenlik noktası ve toplamda 81 kamera ile güvenliğin ön planda tutulduğu Asrın Konakları Marina, akıllı ev sistemi ile inşa edildi. Doğalgaz kesme, su kesme, merkezi enerji kesme, hareket detektörü ile alarm kontrolü ve görüntülü intercom özellikleri ile uzaktan kontrolün yanı sıra akıllı ev sistemine birçok özellik eklenebiliyor. Akıllı Ev Sisteminin hareketli tableti ile evden çıkmadan komşularla görüntülü ve sesli görüşüp, bahçede barbekü yaparken çocukların veya misafirlerin havuzda mı, parkta mı yoksa tenis kulübünün kafeteryasında mı olduğu ortak alan kameralarına bağlanıp izlenebiliyor.Bölgedeki ilk ve tek Tenis Kulübü…

Hüseyin Kuran toplantıda; “üç dönüm arazi üzerine kurulan 14 oda, 600 M2 restaurant ve cafe, iki tenis kortu, yüzme havuzu ve bahçe oturma gruplarından oluşan bölgenin ilk ve tek Tenis Kulübünü Asrın Konakları Marina da inşa edeceğiz.” İfadelerinde bulundu.


15 ay gibi bir sürede tamamlandı…

Hüseyin Kuran, Kuran Şirketler Topluluğunun iştiraki olan Kuran İnşaat’in 29 yıldır kendi öz sermeyesi ile iki yüz milyon dolar yatırım rakamıyla toplamda 508 Bin m2 inşaat alanını faaliyete geçirdiklerini belirtti. Konut projelerini tamamladıktan sonra satışa çıkarttıklarını ve bu yaklaşımı sürdüreceklerini belirten Kuran, Asrın Projeleri’ne bu yıl Maslak’ta Büyükdere Caddesinde 40.000 m2 ofis projesi, Dolapdere’de ana cadde üzerinde 10.000 m2 ofis projesi ve konut projelerinin de ekleneceğini belirtti.


Bölgenin Yatırım Avantajı…

Kuran toplantıda; %72,50 yeşil alan olan Asrın Konakları Marina projesinin net burüt farkının %18 olduğunun önemle altını çizdi. 200 m2den 420 m2ye kadar üç tip villalardan oluşan Asrın Konakları Marina’nın satış fiyat aralığının da 1.600 ile 3.200 Milyon TL arasında değiştiğini belirtti. Peşin fiyatına 30 ay faizsiz taksit seçeneği ile ödeme avantajı olduğunu belirtti.


Marina’nın ve etrafındaki bölgenin tamamlanmasıyla ciddi bir şekilde hareketlenmesi ve projenin yaşanır bir hale gelmesi ile bir sene içerisinde yatırımcıya projenin tahmini değer artışının %50 civarında olacağını söyledi. Proje, hem metropol hayatını hemde marinalı bir sahil kasabasında akıllı, keyifli ve kazançlı bir yatırımda yaşama fırsatı sunuyor.

 

Asrın Konakları Marina nerede?


Kuran İnşaat Asrın Konakları Marina’da fiyatlar 1 milyon 600 bin TLAsrın Konakları Marina iletişim:

Web: kuranyapi.com.tr

Tel: 0212 850 20 16