Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Landor Gaziemir fiyatları!

Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile İzmir'de hayata geçirilen Landor Gaziemir'de toplam 182 konut bulunuyor. İşte Landor Gaziemir fiyatları..


Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile hayata geçirilen Landor Gaziemir projesi, İzmir'in Gaziemir ilçesinde yükseliyor.


Projede 182 konut 11 ticari alan toplam 193 bağımsız bölüme yer veriliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 müstakil kat teraslı ve bahçe katı daire seçenekleri sunuluyor. 


"Var böyle bir hayat!" sloganıyla basına tanıtılan projede daire alanları ise 90 metrekare ile 215 metrekare arasında değişiyor. 

 

Landor Gaziemir fiyatları

Landor Gaziemir'de lansman fiyatları 435 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 0 faiz ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme planı da sunuluyor. 


Landor Gaziemir'de teslimlerin ise 2019 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

 

350 dönümlük çam ormanı yanında yer alan Landor Gaziemir; oksijen oranı yüksek temiz havası, suyun ve yeşilin içindeki atmosferiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.


Landor Gaziemir'de açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve otopark bulunuyor. Projede aynı zamanda güvenlik hizmeti de sunuluyor.

 

Landor Gaziemir, İZBAN banliyo hattına 800 metre, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanı'na 1.5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje ayrıca Fuar İzmir'e 4.5 kilometre, alışveriş merkezlerine 3.4 kilometre ve özel eğitim alanlarına 1.3 kilometre mesafede bulunuyor.


 

Tel: 0232 290 57 37

Web: http://landorgaziemir.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı