Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Larus Palas – Kemerburgaz – İstanbul

Mydonose Showland ve Haliç Metro Geçiş Köprüsü projeleri ile ismini duyuran, Mimar Hakan Kıran, Göktürk’te inşa ettiği projedir. Hakan Kıran, Larus Palas’ta hem kendi hayalini hayata geçirdi hem de palas kültürünü geri getirdi.Larus Palas – Kemerburgaz – İstanbul

Larus PalasHakan Kıran kimdir? 


Mimar Hakan Kıran hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!


Larus Palas – Kemerburgaz – İstanbul


Larus Palas nerede hayata geçiriliyor?


Mimar Hakan Kıran’ın Göktürk Kemerburgaz’da hayata geçirdiği Larus Palas Projesi, ışık ve müzik eşliğinde görkemli bir sokak partisi ile tanıtıldı. Ünlü Şef Serdar Yalçın’ın yönetimindeki 20 klasik müzik ve opera sanatçısının müzikleriyle açılışı gerçekleşen partide; iş, medya, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi. Görsel bir ışık gösterisinin de damga vurduğu gecede, Larus Palas, Larus Loft ve Larus Sokak hayatından canlı yaşam kesitleri sunuldu. Larus Palas fiyat aralığı nedir?


Toplam 18 dükkân, özel tasarımlı 60 daire ve 22 küpten oluşan Larus Palas’ta daireler 350 bin ile 1.8 milyon dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 3.5 metreyi bulan tavan yüksekliği, geniş yaşam alanları,erk küp hobi odaları, ünlü mağaza, kafe ve restoranların da yer alacağı Nişantaşı sokak kültürünü harmanladığı projenin tam karşısına da Larus Loft prjesi inşa ediliyor. Hakan Kıran, Larus Palas için neler diyor?


Hakan Kıran, bugüne kadar hep yatırımcıların istekleri ve beklentileri doğrultusunda projeler yaptığını belirterek, “Bu benim özgürce tasarladığım, hayallerimin gerçekleştiği proje oldu. O kadar içime sindi ki kendim için de bir daire ayırdım” dedi. Larus Palas’ın iç avlusunda Hakan Kıran’ın tasarladığı, kendisi, eşi ve çocuklarını anlatan “Ailem” isimli büyük bir heykel de yer alıyor.Kıran, bu projeyle palas kültürünü geri getirdiğini de belirtiyor.Larus Palas – Kemerburgaz – İstanbul


Larus Palas’ta neler var?


Larus Palas’ın çatısında 21 metre uzunluğunda ormanlara bakan yüzme havuzu var. Bir kaçış, hobi ya da dinlenme mekanı olarak tasarladığımız 5 metreküplük, özel küp daireleri ister stüdyo, ister atölye ister kütüphane ya da çalışma ofisi olarak kullanılabilir.”


Hakan Kıran, projede inşaat sektöründeki en son teknolojileri kullandıklarını ve apartmanda müstakil daire konseptini geliştirdiklerini belirterek şunları söyledi: 


Ses ve ısı yalıtımı bir stüdyodaki kadar üst düzeyde. Bırakın yan daireyi odalar arasında bile bunu çok önemsedik. 

Her bir dairenin tavan yüksekliği 3.5 metre, kapı yüksekliği ise 2.5 metre. Bu da inanılmaz ferahlık veriyor.

Özenle hazırladığımız bir iç avlumuz ve tüm dairelerin avluya bakan geniş balkonları bulunuyor.


11 asansör var ve kat holleri ile ilişkileri yok. Her daire müstakil gibi. 


Larus Palas’ta dairelere çıkan asansör ve merpen sesini binanın dışında tasarlayarak bunlardan kaynaklanan gürültüyü ortadan kaldırdık. 


Gerek salon bölümlerinin açıldığı cadde cephesi gerekse yatak odalarının baktığı avlu yönünde hiçbir komşu, pencere ya da balkonda göz göze gelmiyor.Larus Palas iletişim ve ulaşım bilgileri neler?


PROJE ADRESİ


LARUS PALAS GÖKTÜRK 


İstanbul Cad. Kayın Sok. No.2 


Göktürk, İstanbulTANITIM OFİSİ


İstanbul Cad. No.11 K.2 


Göktürk, İstanbul


Tel : 0212 322 76 08


Faks : 0212 322 68 90 


E-posta : info@laruspalas.com


Web: www.laruspalas.com


Larus Palas – Kemerburgaz – İstanbul