Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Liv Marmara'da 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmara'yı Beylikdüzü’nde hayata geçiriyor. Projede 1+1 daireler 179 bin TL’den başlıyor. Proje için lansman süreci başladı.


Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmara'yı Beylikdüzü’nde hayata geçiriyor. Projede 1+1 daireler 179 bin TL’den başlıyor. Proje için lansman süreci başladı.


Yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde yayılan projede 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası yer alıyor. Liv Marmara, Marmara Denizine hakim bir noktada konumlandırılıyor.


Liv Marmara projesinde daireler 1+1 ve 2+1’den oluşuyor. Marmara Denizine yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara'da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip. 


Birbirine entegre 3 bloktan oluşan  Liv Marmara projesinde 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede 7 farklı 2+1 daire tipi bulunuyor. Liv Marmara'da 1+1'ler 60 metrekare, 2+1 daireler ise  87-133 metrekare arasında değişiyor.


Proje zengin yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Liv Marmarada yer alan masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları,  fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe, misafir odaları, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti ve mağazalarıyla modern bir yaşamı yatırımcılara sunuluyor.


Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.


Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sunan Liv Yapı’da 1+1 daireler 179 bin TL’den  başlıyor. Firma, Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasını kendi projesine uygulayarak yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 vade ve 120 aya kadar taksit imkanı da sunuyor.


Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. 


MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Liv Marmara, toplu taşıma imkanlarının  yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e, Sağlık Kurumlarına, Eğitim Kurumlarına ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.


Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, Türkiye’nin en büyük liman işletmesi olan Ambarlı Limanı, West Istanbul Marina, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.


İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.Telefon: 444 5 548

Web adresi: http://www.livmarmara.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı