Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Luxera Güneşli'den Türkiye için kazanç vakti kampanyasına destek!

İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek anlayışla projelerini devam ettiren Luxera Gayrimenkul, Luxera Güneşli projesi ile Türkiye için kazanç vakti kampanyasına destek veriyor...


İstanbul’un kentleşme çalışmalarına öncülük ederek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek anlayışla projelerini devam ettiren Luxera Gayrimenkul, insan hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı, modern kentler kurmayı kendisine vizyon olarak belirliyor. 


Bu temel amaçla birlikte ülkemizin planlı kentleşmesinde örnek teşkil eden, iz bırakan projeler gerçekleştirmeyi sürdüren Luxera Gayrimenkul, konut dışında da pek çok yatırımlara hayat vererek adımlarını dünya markası olma yönünde atıyor. 


Verdiği sürede teslim, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetleri, Luxera Gayrimenkul’ü hep zirvede tutarak, gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde, ulusal olduğu kadar, uluslararası platformlarda da önemli yerlere ulaşmayı amaçlıyor.


Emlak Konut öncülüğünde başlatılan Tarihi Konut Kampanyasına destek veren Luxera Gayrimenkul'ün Güneşli projesinde yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 60 ay 0,98 faiz oranı ile bankasız, kefilsiz konut sahibi olunabiliyor.


Luxera Güneşli, sınırlı süre ve sayıda satışa sunulan bu tarihi kampanyadan yararlanmak isteyenleri satış ofisine bekliyor.


0212 601 01 28 

0532 171 70 86 

www.luxeragunesli.com.tr