Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna'da satışlar başladı!

Luxera Gayrimenkul, 3 projesiyle markalı konut sektörüne girdi. Luxera Residence, Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna satışa çıktı.


Luxera Gayrimenkul, 3 projesiyle markalı konut sektörüne girdi. Luxera Residence, Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna satışa çıktı.


Markalı konut sektörüne giren Luxera Gayrimenkul, 3 proje hayata geçiriyor. Luxera Gayrimenkul’un ilk projesi olan Luxera Residence’ta satışlarda sona gelinirken, iki yeni projesi Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinin inşasına Şubat’ta başlanacak.


İnşa çalışmalarına 2015’de başlanan Luxera Residence’ta 68 daire ile 5 ticari ünite yer alıyor. Mahmutbey, Maslak Caddesinde toplam 2 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire seçenekleri mevcut. Daire fiyatları 490 bin TL’den başladığı projede firma, son dairelere özel yüzde 50 peşinata 9 aya kadar vade imkanı sunuyor. Konut teslimleri Mayıs 2017’de yapılacak.


Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna’da 100 konut ve 4 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Projede konutlar; 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor, 1+1 dairelerin fiyatı 465 bin TL’den başlıyor. Ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Luxera Meydan’da 230 konut, 50  ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede 1+1 dairelerin peşin fiyatı 390 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna’nın teslimleri Aralık 2018’de yapılacak.


Web: www.luxeraresidence.com/


Vatan / Meltem Kara