Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Makyol Santral'de fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor!

Bahçeşehir – Esenyurt bölgesinde yükselen Makyol Santral'in lansmanı bugün Mövenpick Hotel'de yapıldı. Projede daire fiyatları 319 bin TL'den başlıyor..


Bahçeşehir – Esenyurt bölgesinde yükselen Makyol Santral'in lansmanı bugün Mövenpick Hotel'de yapıldı. Makyol Santral'in lansman toplantısına Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü ile Proje Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Nil Atak katıldı. 

 

5 bloktan ve tamamı balkonlu 407 daireden meydana gelen Makyol Santral'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Proje, 16 bin 906 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.


Fiyatlar 319 bin TL'den başlıyor

Kaba inşaatı tamamlanan Makyol Santral'de daire teslimlerinin 2019'un başında yapılması planlanıyor. Projede daire fiyatları, 319 bin TL'den başlıyor.


200 milyon TL yatırım bedeline sahip Makyol Santral'de konutların yanı sıra ticari alanlara da yer veriliyor. Cadde dükkanları olarak tasarlanan bu alanlar dışarıya açık olacak. Ticari alanlar, metro ve Akbatı AVM tarafında yer alacak.

 

Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü, toplantıda projeye ilişkin açıklamalarda bulundu. Ünlü "Makyol Santral; Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinin yeni merkezinde bulunuyor. Merkezi konumu itibariyle Metro, TEM, 3. Havalimanı gibi ulaşım ağlarına yakın olan Makyol Santral, özgün, butik bir yaşam merkezi olacak." dedi. 

  

Ünlü, "Bugün Makyol Santral gibi merkezi lokasyonda bulunan projelere baktığımızda 2 bin-3 bin 500 dolar arasında değişen fiyatları görüyoruz. Biz ise 4 bin 875 TL'den başlayan metrekare fiyatı belirleyerek yatırımcılarımızın da iyi bir getiri elde etmesini arzuladık. Ayrıca Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme olarak şirket bünyesinde yatırımcılara, 48 ay yüzde 0 faizle ödeme planı sunmanın yanında 60 ay, yüzde 0 faizle banka kredili ödeme imkanları sunuyoruz." dedi. 


Ön satış döneminde 50 konutun satışının gerçekleştiğini söyleyen Ünlü projede ayrıca lansman dönemine özel peşin alımlarda yüzde 12 oranında indirim uyguladıklarını söyledi. 

 

Proje içinde proje: Connect


Makyol Santral'de "Connect" ismi verilen sosyal kulüp ile bölgede yeni nesil bir yaşam alanı sunuluyor. 

 

Connect'te tasarım, gün ışığı ve sosyalleşme olmak üzere üç noktaya önem verildiğini dile getiren Ünlü Connect'i "Proje içinde proje" sözleriyle tanımladı.


Londra merkezli I AM firması tarafından tasarlanan Connect'te yer alan barbekü alanlarından, cep sinemasına, özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarından, sakin çalışma alanlarına kadar sunulan imkanlardan daire sahipleri yararlanabilecek.

 

Connect'in self servis olarak planlanması nedeniyle aidatın çok yüksek olmayacağını belirten Ünlü, buranın yönetimini maliklerin üstlenmesini istediklerini belirtti.


Yeni projeler geliyor


Ortalama 500 bin metrekare üzerinde arsa stoğuna sahip olduklarını söyleyen Ünlü, öncelikli olarak Göksu'daki arsa üzerinde çalışmaların yapıldığını, akabinde Haramidere ve Büyükçekmece bölgelerinde bulunan arsaları üzerinde proje yapacaklarını açıkladı.

 

Tel: 444 30 60

Web: http://makyolsantral.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı