Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mardan Antalyaspor Stadı 51 milyon TL'ye satılıyor!

Antalya'da Aksu İlçesi'ne bağlı Kundu Köyü'ndeki Mardan Antalyaspor Stadı, 51 milyon TL bedel ile satılıyor..


Antalya'da Aksu İlçesi'ne bağlı Kundu Köyü'ndeki 28 bin 394,51 metrekare yüzölçümlü Mardan Antalyaspor Stadı, 51 milyon TL bedel ile satılacak. 

 

Satışa konu olan taşınmaz üzerinde otel bloğu ve personel lojmanı yer alıyor. Taşınmaz Mardan Futbol sahası ve otel kompleksi olarak kullanımda olup, çevresinde yoğun olarak boş araziler ve tarımsal nitelikli mülkler yer alıyor. Mardan Antalyaspor Stadı, Kundu oteller bölgesine 12 kilometre mesafededir ve yakın çevresinde yerleşim çok seyrek olarak gözlenmektedir. 

 

Kıymeti: 51.000.000.00 TL

 

SATIŞ ŞARTLARI


1- Açık arttırma 07.11.2017 tarihinde; Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Muratpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi 1. Kat İcra Satış Servisi 108 numaralı oda adresinde açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. .Birinci arttırma tayin edilen zamanda gayrimenkul üç defa bağırıldıktan sonra teklif edilen en yüksek rayiç bedelin % 75’i + takip masraflarını ve varsa rüçhanlı alacakların miktarını geçmesi şartıyla en çok arttırana ihale edilir. Arttırılan bedel bu miktarı bulmazsa en çok arttıranın taahhüdü baki kalmak kaydıyla 14.11.2017 günü aynı yer ve saatte ikinci arttırma yapılacaktır. İkinci arttırmada rayiç bedelin %40 + takip masraflarını ve varsa rüçhanlı alacakların miktarını geçmesi şartıyla gayrimenkul en çok artırana ihale edilir. Şu kadar ki birinci artırmada istekli çıkmaz veya pey sürülmezse ikinci artırmada 6183 sayılı yasanın 94. maddesi gereğince birinci artırmadaki şartlar aranacaktır.


2- Teminat arttırmaya esas rayiç bedelinin her arsa için % 7.5’ udur.


3-Resmi ihale pulu, damga vergisi, tapu alım satım harcı ve masrafları tellaliye resmi, KDV ve gayrimenkul teslim masrafı alıcıya, aittir.