Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Maritza Beykoz Vadi Evleri'nde teslimler Eylül 2019’da!

Beykoz'da konumlandırılan Maritza Beykoz Vadi Evleri Eylül 2019’da teslim edilecek. Projede metrekare birim fiyatı 12 bin liradan başlıyor..


Maritza Beykoz Vadi Evleri’nde metrekare birim fiyatı 12 bin liradan başlıyor. Projede 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 konut tiplerine sahip, büyüklükleri ise 120 metrekare ile 552 metrekare arasında değişen lüks konutlar yer alıyor. 


Maritza Beykoz Vadi Evleri toplam 45 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Projede 26 bin metrekarelik alan da peyzaja ayrıldı. 


Maritza İnşaat Başkan Vekili Emir Sarıgül, Maritza İnşaat’ı Meriç Ailesi ile birlikte kurduklarını belirterek, bugüne kadar 4 farklı butik projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Yatay yapılaşmanın artık daha cazip bir hal aldığının altını çizen Sarıgül, “Beykoz bölgesi İstanbul’un yeni çekim merkezi. Yatırım amacıyla bugünki fiyatlardan daire alan her müşteri proje sonunda kazancının ikiye katlanacak” dedi. 


Projedeki sosyal alanlar hakkında bilgi veren Sarıgül şunları söyledi: “Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, her türlü aktivitenin yapılabileceği cep sineması, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, tartar pist yürüyüş parkuru, çocuklarımız için emniyet ve konforu en üst derecede planlanmakta olan bir oyun parkı, organik tarıma uygun hobi bahçesinin yer alacağı projede, misafirler için açık otopark ve her dairenin büyüklüğüne göre 2 ila 3 araç kapasiteli kapalı otopark alanı bulunuyor. Proje Eylül 2019’da teslim edilecek.”


Hürriyet