Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Meydan Ardıçlı'nın 2. etap dükkanları satışa çıktı!

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding iş birliğiyle Esenyurt’ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı'da 2. etap dükkanları satışa çıktı..


Esenyurt’ta Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding iş birliğiyle hayata geçirilen Meydan Ardıçlı'da ikinci etap dükkanların satışı başladı. Projede ilk etaptaki dükkanların tamamı satılmıştı.


Dükkan satışlarına ilişkin açıklamada bulunan Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Tamer Özyurt, "Meydan Ardıçlı'nın ilk etaptaki 30 dükkânın tamamı satıldı. Şimdi 50 adetten oluşan, ikinci etap dükkanları satışa çıkarmış bulunuyoruz. Geri kalan 46 adet ticari ünitenin de kiralanması planlanıyor. Bu dükkanların büyüklükleri 100 ila 2 bin metrekare arasında değişirken, metrekare fiyatları da 5 bin TL’den başlıyor" dedi. 


Metronun Ardıçlı İstasyonu’yla ulaşım sorununu kökten çözüldüğünü belirten Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır, sözlerine şu şekilde devam etti; "Sosyal yaşamın hareketli olduğu bu bölgede, Meydan Ardıçlı' sakinleri hayatın dinamik temposunu yaşarken, aynı zamanda evlerinden uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Meydan Ardıçlı’nın kalbi olarak görülen meydanlar, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı daha da zenginleştirecek. Öte yandan projemizin Doğan Araslı Caddesi üzerinde yer alması, TEM bağlantısı ve metro durağına komşu olması dükkanlarımızı daha da değerli hale getiriyor"

 

2019 yılının son çeyreğinde teslim edilecek olan Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire alternatifleri de sunuluyor.


www.meydanardicli.com.tr

0850 460 9070