Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mila's Daphne Residence'da gelir kazandıran model! 629 bin dolara!

Sağlık alanında Ethica, estetik alanda Estetica markalarının yaratıcısı Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan, inşaat sektöründe de gaza bastı.


Sağlık alanında Ethica, estetik alanda Estetica markalarının yaratıcısı Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan, inşaat sektöründe de gaza bastı. 


Bodrum ve İstanbul'da projeler hayata geçirdiklerini anlatan Akdoğan, binaların estetik olması gerektiğini belirterek, "Estetik dışı bina yapmamız mümkün değil. Dünya çapında projeler yapmaya özen gösteriyoruz. Bunun için yüzde 30 fark ödüyoruz" şeklinde konuştu. Bodrum'da 81 bin metrekare arazi üzerinde kendine ait koyu bulunan Mila's Daphne Residence'ın yüzde 90'ının tamamlandığını anlatan Akdoğan, "1 otel ve 73 tane daireden oluşan projeniz yılbaşına kadar inşa çalışmalarını tamamlamış oluruz. Projenin ve otelin tamamen yaşama başlaması ise mayısta olacak" dedi.


16 TANESİNİ SATILDI

Projede fiyatların 629 bin dolardan başladığını belirten Murat Akdoğan, bu rakamların Bodrum için oldukça düşük olduğunun altını çizdi. Projedeki otel kısmının 15 yıl süreyle işletilmesi için dünyaca ünlü otel zinciri LUX Resort&Hotels ile el sıkıştıklarını anlatan Akdoğan, "Yatırımcısı biziz, ancak yönetimi onlara devrettik. Dünyadaki en iyi resort işletmesi seçilmiş bir grup. Knowhowları çok güçlü. Bodrum'u da çok seviyorlar. Genelde egzotik otellerle çalışıyorlar. Fakat Bodrum'a hayran kaldılar" dedi.


GÜZELLEŞTİRİRKEN, KAZANDIRACAK 

Mila's Daphne Residence'da gelir kazandıran model uygulayacaklarını anlatan Murat Akdoğan, "Yatırımcılarımıza gider değil, gelir yaratacak modeller sunacağız. Örneğin, villalarını kullanmadıkları sürece otele verebilecekler. Yüksek sezonda 3 ay kiraya verildiği takdirde 30 bin dolar kazandırabilir" dedi. Akdoğan, projedeki otelin 8 ay detoks merkezi olarak hizmet vereceğinin altını çizerek, "Güzelleştirirken, kazandıracağız" ifadelerini kullandı.