Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mint Gayrimenkul lansmanı 15 Şubat'ta!

Mint markasının doğuş hikayesi ve ortaklık yapısı, Mint markasının hedefleri ve yeni projelerin konuşulacağı basın toplantısı 15 Şubat 2017 Çarşamba Günü gerçekleşecek..
Gayrimenkul sektöründe yeni nesil yaşam alanları ve konseptler geliştirmek amacıyla Mint Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu ve Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur’un birlikte hayata geçirdiği MİNT, şehir merkezinde prim potansiyeli yüksek, sürdürülebilir, toplumsal katkı sunmaya çalışan, fark yaratan, yenilikçi ve uluslararası standartlarda kentsel dönüşüm projeleri ile çığır açmaya hazırlanıyor.

Kentsel dönüşümle sadece binaların dönüşümünü değil, sokakların ve mahallelerin de dönüşümünü yapacak olan  Mint, gayrimenkul sektöründe hayata geçireceği projelerle yeni bir kategori yaratacak. 


İstanbul’un batısında Haliç’ten Kağıthane’ye kadar, doğusunda ise Büyükdere Caddesi’nden Beşiktaş’a kadar uzanan bölgede kentsel dönüşüm faaliyetleri yapacak olan Mint, yenilenebilir enerji sistemleri ve yapacağı sosyal sorumluluk projeleriyle kentsel dönüşüm alanına yeni bir soluk getirecek.


Mint Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu’nun katılımıyla Mint markasının doğuş hikayesi ve ortaklık yapısı, Mint markasının hedefleri ve yeni projelerin konuşulacağı basın toplantısı 15 Şubat 2017 Çarşamba Günü gerçekleşecek.