Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MOD Bahçelievler'de çifte ödeme kolaylığı!

MOD Bahçelievler'de çifte ödeme kolaylığı sunuluyor. Projede geniş yaşam alanlarına sahip daireler lansmana özel indirimle ve metrekaresi 4 bin 950 TL’den satışa sunuluyor..


İstanbul’da merkezi konumdaki arsalarda yenilenen ya da yeni yapılan markalı konut projelerinde bina maliyetini karşılayabilmesi için dairelerin oldukça küçülmesi aileler açısından büyük sorun yaratıyor. İmar alanının geniş tutulması nedeniyle otoparkın bina dışındaki alanın büyük bölümünü kaplaması da bahçeli yaşamı ortadan kaldırarak özellikle çocuklu ailelerin yaşamını olumsuz etkiliyor.


Aile hayatına uygun büyük daireler

Yatay mimari planda, az katlı ve üç blok olarak olarak inşa edilen MOD Bahçelievler, konut sahibi olmak isteyen ailelerin talepleri doğrultusunda aile yaşamını uygun olarak geniş ölçekli tasarlanarak fark yaratıyor. Oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyen kesimlere yönelik planlanan MOD Bahçelievler’de 2.5 1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5 1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5 1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. Geniş yaşam alanlarına sahip daireler lansmana özel indirimle ve metrekaresi 4.950 TL’den satışa sunuluyor.


Ailelerin v,9’unun tercihi olan balkon ve teras da MOD Bahçelievler’in imkanları arasında bulunuyor. Tüm daire modellerinde biri büyük biri küçük olmak üzere çift balkon bulunuyor. Büyük balkon mutfak ve salona, küçük balkon ise ebeveyn yatak odasına açılıyor. 


Bahçeli yaşam

MOD Bahçelievler’de 5.000 metrekarelik geniş peyzaj alanıyla otoparkın yerini bahçeli yaşam alıyor. Farklı ağaç ve bitki türleriyle düzenlenecek olan peyzaj alanına bahçe katlarından doğrudan geçiş sağlanırken, dairelerin balkon ve terasları da peyzaj alanına bakacak şekilde konumlandırılıyor.


Lokasyonuyla da ailelere şehir içinde kolay ulaşım imkanı sağlayan MOD Bahçelievler, Basın Ekspres üzerinden halen hizmet vermekte olan Masko metro durağına bağlanan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattı üzerinde yer alıyor.


Web: http://www.modbahcelievler.com/