Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MOD Bahçelievler'de lansmana özel yüzde 10 indirim!

Kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiren MOD Bahçelievler, yatay mimari planı ve geniş daireleri ile bölgede yer alan projelerden ayrılıyor.


Kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiren MOD Bahçelievler, yatay mimari planı ve geniş daireleri ile bölgede yer alan projelerden ayrılıyor.


MOD Bahçelievler, İstanbul Bahçelievler’de yer alıyor. Markalı konut projelerinde giderek yaygınlaşan dikey mimariden farklılaşarak sakinlerine az katlı ve geniş bahçeli yeşil bir yaşam alanı sunan MOD Bahçelievler, ayrıcalıklı bir proje olarak öne çıkıyor.   


Üç yatay blok olarak planlanan ve aile konforu için geniş ölçeklerde tasarlanan MOD Bahçelievler’de 84 daire yer alıyor.


2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan MOD Bahçelievler’de 1+1 daire modeli bulunmuyor. Projedeki 2+1 dairelerin brütü 163 metrekare, iki seçeneği bulunan 3+1 dairelerin brütleri 184 metrekare ve 187 metrekare, 4+1 dairelerin brütü 221 metrekare olarak değişiyor.     


MOD Bahçelievler, özel peyzaj düzenlemesiyle yeşilin her tonunu projede yer alan tüm daire modellerine taşıyarak da fark yaratıyor. Yatay mimari planla bütünleşen 5.000 metrekarelik peyzaj alanıyla MOD Bahçelievler, bahçe katından yeşil bir ortama açılan teraslar, doğayla iç içe yaşayan balkonlar ve ağaçlıklı bir yaşam alanı sunuyor. 


Lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa sunulan MOD Bahçelievler daireleri, 2018 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.


MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. – Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.  


Web: http://www.modbahcelievler.com/