Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Motto İstanbul'da peşinde yüzde 8 indirimle!

Basın Ekspres Otoyolu yakınında Güneşli'de konumlandırılan Motto İstanbul'da fiyatlar 298 bin 13 TL'den başlıyor. Projede yüzde 8 indirim uygulanıyor..


MOTTO İstanbul Projesi'nin bulunduğu yer İstanbul'un dönüşerek gelişmekte olan bölgelerinden ‘’Güneşli’’dir. Bölgenin öne çıkan başlıca özellikleri ise İstanbul'un en yoğun ulaşım akslarından olan E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde yer alması ,Atatürk Havalimanı'na olan 3dk. ulaşım mesafesi,

Yapımına başlanan ATAKÖY-İKİTELLİ metro hattı ve BAĞCILAR-HALKALI metro hattının kesişim noktası olan Mimar Sinan Metro Durağı’na 300 mt mesafede bulunmasıdır.


Günümüzde artık kullanılmayan eski sanayi yapılarının Basın Ekspres Otoyolu yakınında yer almaları ise arsa stoğu açısından Güneşli' yi İstanbul'un merkezinde bulunan diğer ilçelerden daha avantajlı bir konuma getirmektedir.  Bölge gayrimenkul yatırımında en iyi prim yapan mevkilerin başında geliyor. Orta ve üst gelir grubuna hitap eden ticari-ofis-konut projeleri ile dikkat çekiyor. Modern mimarisi ve düzenli yapılaşmasıyla refah seviyesi yüksek, sakin ve huzurlu, ve iş hayatının tam kalbinde modern anlamdaki dönüşüm ve gelişimini tamamlayacak bölge bugün en çok kazandıran yatırım bölgesi olarak gösteriliyor.


İstanbul’un tam kalbinde yerini almak isteyenler için yakın bir gelecekte yaşamın ve yatırımların yeni merkezi olarak farklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını açan, yapılacağı lokasyona eşşiz bir değer katacak kısa zamanda çevresindeki projelerle birlikte değer katacak bir proje.


Motto İstanbul projesinde 12 dükkan ve 128 adet rezidans, home-ofis yer almaktadır.


Daire tipleri birleştirilebilir bir mimariye sahiptir.

1.) 1 1     62.5 m2  - 78.70 m2    298.013 TL’den başlayan fiyatlarla

2.) 2 1     79.30 m2   374.375 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmıuştur.


Ödeme Koşulları: 

1.) Peşin satışlarda liste fiyatından %8 indirim uygulanmaktadır.

2.) P peşinat, P ise 24 ay vade farksız şirket bünyesinde vadelendirilmektedir.

3.) %1 peşinat, u banka kredisi (120 ay 0.70 vade oranı veya 60 ay 0.60 vade oranı), $ ise teslimde ödemeli plan sunulmaktadır.


TESLİM TARİHİ 30 ARALIK 2017’dir.


02124863193

www.mottoistanbul.com.tr


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı