Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik Konutları'nda 120 aya kadar vadeyle!

Banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunan Ondörtüç Pendik, yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunuyor.


Banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunan Ondörtüç Pendik, yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunuyor. Ayrıca liste fiyatından yüzde 5 indirim uygulayan Ondörtüç Pendik, firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar da vadelendiriyor.


Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından İnsay Yapı, Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik ile herkese ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunan Ondörtüç Pendik, konutlarını 120 aya kadar vadelendiriyor. Üstelik banka kredisi ve peşin satışlarda artı olarak yüzde 10 daha iskonto yapılıyor.Ayrıca liste fiyatından yüzde 5 indirim uygulayan Ondörtüç Pendik, firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar da vadelendiriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son tarih 31 Aralık 2016... 


9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç tip konut seçeneğine sahip olan projede daire büyüklükleri, sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 266 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 419 bin TL'den başlıyor. 


Pendik’in merkezinde 

Pendik’in en parlak bölgesinde inşa edilen Ondörtüç Pendik'in orta gelir grubuna hitap ettiğini ifade eden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Pendik’in tam merkezinde inşa edilen Ondortüç Pendik, sağlam zeminiyle depreme karşı güven sağlıyor. Yine merkezi bağlantılı yolları, havaalanı, alışveriş alanları ve ana arterlere yakın olması, ayrıca sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla, yatırım değerini benzersiz kılıyor” dedi.0216 3141414

www.insayyapi.com