Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme planı fırsatı!

Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme planı uygulayan İnsay Yapı, sunduğu alternatiflerle dikkat çekiyor.


Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından İnsay Yapı, ev sahibi olmak isteyenlere akılcı fırsatlar sunuyor. İstanbul’un gelişen bölgesi Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme planı uygulayan İnsay Yapı, sunduğu alternatiflerle dikkat çekiyor. Ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya gelerek kişiye özel ödeme planı uyguladıklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “İsterseniz ödeme planını siz belirleyin” diyor. 


İnsay Yapı tarafından İstanbul’un gelişen bölgesi Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik'ten artık ev almak çok kolay. Projenin başladığı günden bu yana yaptığı kampanyalarla tüm dikkatleri üzerine çeken İnsay Yapı, şimdi de ödeme planın getirdiği yeniliklerle ev sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkıyor. İnsay Yapı, birikimini değerlendirmek isteyen yatırımcıya da oturmak için ev almak isteyene de kişiye özel ödeme planı sunuyor.


Ondörtüç Pendik'in ödeme koşullarında pek çok alternatifler bulunuyor. Bunlardan birini banka kredileri oluşturuyor. Banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor. Bunun gibi daha pek çok ödeme alternatifi sunan İnsay Yapı, ev sahibi olmak isteyen herkesi satış ofisine bekliyor. 


“Ödeme planını siz belirleyin”

Ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya gelerek kişiye özel ödeme planı hazırladıklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlerle karşılıklı müzakerelerde bulunuyoruz. Gayrimenkul satın almak isteyenleri dinleyip, nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olabileceğini tartışıyoruz. Önerilerimiz doğrultusunda onların istediği ödeme planını belirliyoruz ya da onların önerilerini dinleyerek, en uygun ödeme planını müşterimize sunuyoruz” dedi. En çok tercih edilen ödeme seçeneğini banka kredilerinin oluşturduğunu bildiren Çulhalık, peşinatsız ödeme alternatifinin de oldukça dikkat çektiğini belirtti. 

Peşinat ödemeden ev sahibi olmanın insanlara çok cazip geldiğini ifade eden Çulhalık, banka kredilerinin ise yüzde 15 indirim fırsatı ve 240 aya varan vade imkanıyla kişiye büyük kolaylık sağladığını anlattı. 


Evlerin teslim tarihi Haziran 2018

2018 yılının Haziran ayında teslim edilecek Ondörtüç Pendik'te kaba inşaat biterken, ince detaylara geçildi. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL'den alıcı buluyor.


Yüksek güvenlik

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondörtüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen  projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak. 


Kolay ulaşım

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.0216 3141414

www.ondortuc.com.tr