Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik'te teslimler 6 ay önce yapılacak!

İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinin teslim tarihini 6 ay öne çekti. Projede daireler Haziran 2018'de sahiplerine teslim edilecek..


'Bugün al, teslimde ödemeye başla' sloganıyla satışa devam eden Ondörtüç Pendik'te 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri olmak üzere üç farklı konut tipi bulunuyor.


Ondörtüç Pendik'te daire fiyatları ise; 1+1'lerde 244 bin TL, 2+1'lerde 314 bin TL ve 3+1'lerde ise 470 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

 

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, 'Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın tamamlandığını, örnek dairenin bittiğini ve daire teslimleri için geri sayımın başladığını söyledi.


9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan 'Ondörtüç Pendik' 243 konut ve 21 ticari birimden meydana geliyor.  Ondörtüç Pendik'teki dairelerin büyüklükleri 68 ile 146 metrekare arasında değişiyor. 

 

Ondörtüç projesi, özel hastanelere, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne yakın mesafede bulunuyor.

 

Sabiha Gökçen Havaalanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinin ortak kullanım alanları arasında yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark mevcut.

 


0216 314 14 14  

www.ondortuc.com.tr