Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Piazza Maltepe Evleri teslim günü!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe projesi olan Piazza Evleri, 42 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Peki, Piazza Maltepe Evleri teslim günü ne zaman?


Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe projesi olan Piazza Evleri, 42 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Konut, ofis ve alışveriş alanlarından meydana gelen proje, 320 milyon Euro yatırım bedeline sahip.


2 bloktan meydana gelen Piazza'da konut bloğu 29 katlı, ofis bloğu ise 21 katlı olarak yükseliyor. 


230 dairenin yer aldığı Piazza’da 1+1 daireler 59 ila 135 metrekare, 2+1 daireler 96 ila 157 metrekare, 3+1 daireler ise 152 ila 214 metrekare arasında değişen büyüklükte dizayn edildi.


Piazza Maltepe'de daire fiyatları lansmana özel 450 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel uygulanan kampanya kapsamında liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor. 


Rönesans Piazza Projesi iç ve dış görselleri!

http://emlakansiklopedisi.com/wiki/ronesans-piazza-projesi-ic-ve-dis-gorselleri


Piazza Maltepe Evleri teslim günü!

Piazza Maltepe Evleri'nde dairelerin 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


Projenin içerisinde metro durağı yer alacak. Piazza; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometrelik mesafede yer alıyor.


E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza Maltepe'de 2 bin 400 araçlık kapalı otopark mevcut.http://www.ronesansmaltepe.com/tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com