Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Piyalepaşa İstanbul’dan semt konseptli daireler!

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından ikinci serisini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor.


İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından ikinci serisini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor. 


Yayınlanan ilk reklam filminde konut sakinlerine ve ziyaretçilerine sunacağı imkanlarla birlikte ‘semt konseptine’ vurgu yapan Piyalepaşa İstanbul, bu kez özlenen semt sıcaklığını örnek daireye taşıdı.


İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Beyoğlu’nda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul, sektöründe fark yaratan kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. TV kanallarında 6 Ekim’de gösterime giren yeni reklam filmi bu kez Piyalepaşa İstanbul’un örnek dairelerini izleyiciyle buluşturuyor. Mekan olarak Piyalepalepaşa İstanbul satış ofisindeki 3+1 ve 1+1 örnek dairelerin kullanıldığı reklam filmi Tribal Worldwide İstanbul tarafından çekildi. Filmde anlatılan ve aynı zamanda çekim mekanı olarak da kullanılan örnek daire geçtiğimiz aylarda yatırımcıların birebir deneyimlemeleri için ziyarete açılmıştı.


Reklam filminde Piyalepaşa İstanbul içerisinde yer alacak olan Alışveriş Sokağı’ndaki; sinema, mahalle manavı, Semt Kafe, mağazalar ve çocuklar için ayrılan yeşil alanlar eğlenceli bir üslupla örnek daire içerisini gezen genç çifte anlatılıyor. Piyalepaşa İstanbul, örnek daire özelliklerinin de vurgulandığı reklam filmiyle özlenen semt hayatının değerlerini ve sıcaklığını izleyiciyle buluşturuyor. Kişiye özel yüzlerce ödeme alternatifinin bir arada sunulduğu Piyalepaşa İstanbul, reklam filminde de vurgulanan işlevsel alanları ve yüksek tavanları ile konut sahiplerine ferah mekan algısını yaşatacak ve tüm dairelerde yer alan Fransız balkonları ile doğal ışıktan büyük oranda faydalanmalarını sağlayacak.


KAMPANYA KÜNYESİ:

Reklamveren: Piyalepaşa Gayrimenkul


Reklamveren Temsilcileri: Kaan Yücel, İlkin Kilerci, Habibe Aloğlu, Kerem Sezen


Ajans: Tribal Worldwide İstanbul


Ajans Başkanı: Ömür Kula Çapan


Yaratıcı Yönetmenler: Arda Erdik, Başar Bellisan


Yaratıcı Grup Başkanları: Barış Sarhan, Güldeniz Şeşen


Yaratıcı Grup: Zeynep Ordu, Baturay Dağlar, Meriç Karabulut, Hakan İhtiyaroğlu


Müşteri İlişkileri: Pınar Çelebi


Ajans Prodüktörü: Nedret Gürlek, Nisan Turgul


Prodüksiyon Şirketi: 2012


Yönetmen: Özer Feyzioğlu


Yapımcı: Ezel Domanic


Müzik: Jinglehouse


Kullanılan mecralar : TV, Sinema, İnternet, Açıkhava


Web: http://www.piyalepasa.com.tr/