Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Platin Group - Platin Group A.Ş

İstanbul’da A+ şeklinde tabir edilen lüks konutlar üreten firmadır. Platin Group, Ataşehir Yenisahra Mahallesi’nde gerçekleştireceği kentsel dönüşüm projesi için çalışmalarına başlamıştır.Platin Group - Platin Group A.Ş

Platin Group A.ŞPlatin Group, nerede kentsel dönüşüm alanı kuruyor?


Para Dergisi’nin 23 Eylül 2013 tarihli ve Bülent Ekimci imzalı haberine göre; İstanbul Anadolu Yakasında Fikirtepe'nin ardından Yenisahra'da da kentsel dönüşüm hareketliliği başladı. DKY İnşaat, Tahicioğlu Gayrimenkul, Güneri İnşaat, Ege Yapı ve Platin Group hak sahipleriyle masaya oturdu...


Bölgede arazi toplayan bir başka inşaat şirketi de Platin Group. Şirket, Tahincioğlu İrtibat Bürosu'nun karşısından Dumankaya İkon'un bulunduğu yola kadar olan bölgede "Platin Grup Kentsel Dönüşüm Proje Alanı" tabelaları asmış. Platin Group'un proje alanının hemen öncesinde de "Ege Yapı Proje Alanıdır" tabelalarını görmek mümkün. Platin Group neler yapıyor?


Firmanın internet sitesinde yer alan bilgiler şöyle;


Platin Group A.Ş. olarak A+ Yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyu bölgesel anketlerini ve tüketicilerimizin özel mimari taleplerini göz önünde bulundurarak kişiye özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Amacımız İthal ve yerli üst düzey yapı ürünleri ile dayanım ve kalite de ülkemizde ilklere her zaman öncülük eden projeler üretmek.

Teknolojiyi en üst düzey de kullanarak ve yapı sektörü ile teknoloji dünyasını bir arada sentezleyerek özgün yapılar oluşturmaktayız. Grup olarak arzumuz akıllı otomasyon ev sistemleri ile; Dokunmatik ekran, (iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden ürettiğimiz residence, konak, villa ve plazalar da tüm tv, ses, dijital yayın, reciever uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, motorize merkezi otomatik kepenk sistemleri ile donatılmış pencere kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde ilk uygulayıcısı olmak.

Hedef kitle, Nezafet ve zarifliğin simgesi, aile ve toplum yapımızın temel direği annelerimiz, eşlerimizin mutluluğunu sağlayarak, onların ihtiyaç, ilgi ve taleplerini en iyi şekilde anlayan, elit, seçkin yapı ürünlerini günlük yaşantımızın bir standardı haline getirmektir. En değerli varlıklarımız çocuklarımıza her türlü güvenliği, sağlıklı ve modern kullanım alanlarını aile yaşantılarımıza en uygun seçenekler ile sunmaktayız.


Özel mutfak, banyo, ıslak zemin tasarım ve uygulamalarında modern, seçkin, özgün, üst düzey mimari çalışmalar ile aynı zamanda tüm aile fertlerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edinen grubumuz çocuklarımız ve eşlerimiz ile tüm aile fertlerimize üst düzey konfor, spor ve yaşam alanları, sosyal etkinlik alanları, 24 saat kameralı güvenlik sistemleri, fiber optik internet erişimi, tartan koşu pistleri, tenis kortları, basketbol, voleybol, golf, futbol sahaları, fitness center, spa, sauna, açık-kapalı havuz, Türk hamamı, buhar banyosu, jakuzi sistemleri, 24 saat güvenlik kameraları ile televizyonlarımızdan takip edebildiğimiz çocuk parkları, kapalı, açık otoparklar, jimnastik parkı, bisiklet parkurları sunarak, sizi anlıyor, isteklerinizi biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz.Platin Group, kentsel dönüşüm projesine neden önem veriyor? 


Kentsel dönüşüm, insan sağlığını etkileyecek derecede zarar görmüş yapıların proje kapsamında sistematik bir şekilde olası depremlere karşı toprak zeminin ve üzerindeki yapının risk değerlerinin belirlenerek, can ve mal kaybını en aza indirmek için yapılan kamusal bir çalışmadır.


Kentsel dönüşüm projelerinin amacı, insanların daha modern ve daha rahat bir çevrede yaşamalarını sağlamaktır. Platin Group A.Ş. olarak bizde bu amaçtan yola çıkarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanıp öncü olduğumuz kentsel dönüşüm projelerinde yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyerek özgün yapılar oluşturmaktayız.

A+ Yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak tüketicilerimizin özel mimari taleplerine istinaden kişiye özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Böylelikle ithal ve yerli üst düzey yapı ürünleri ile dayanım ve kalite de örnek yapılar üreterek ülkemizde ilklere her zaman öncülük eden özel projeler üretmekte ve üretmeye devam etmekteyiz.Platin Group akıllı ev sistemleri nedir?


Günümüzde otomasyon teknolojisinin ilerlemesiyle bina yönetim sistemleri, sadece yüksek binaları değil, her türlü yaşam alanını akıllı hale getirebilme imkanını sunuyor. Böylelikle tüm binalarda olduğu gibi evlerde de uygulanabilen akıllı ev otomasyon sistemleri, hem maliyet, hem de konfor açısından ciddi avantajlar sağlıyor. Sonuç olarak yaşam alanınızda ideal konfor şartları sağlanırken, rutin olarak tekrarlanan işlemler kendiliğinden gerçekleştiriliyor, arızalar ve tehlikeler önceden bildirilebiliyor.


Platin Group A.Ş. olarak akıllı ev sistemleri size;


Özel tv sistemleri ve dijital yayın kontrolünü

Projeye özel her odaya ait özel akustik ses sistemleri kontrolünü

Reciever uydu alıcıları kontrolünü

Kablolu yayın sistemleri kontrolünü

Motorize merkezi otomatik kepenk sistemleri ile donatılmış pencere kontrolünü

Klima sistemleri kontrolünü

Kombi ve ısınma sistemleri kontrolünü

Fırın ve mikrodalga sistemleri kontrolünü

Son teknoloji gizli led ve aydınlatma sistemleri kontrolünü

Kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri kontrolünü

Jakuzi jet ve havalandırma motor kontrolünü

Bina içi ve bina dışı güvenlik kameraları kontrolünü

İstediğiniz yerden kolayca yapabilme imkanını sunuyor.


Akıllı ev sisteminizi;


Dokunmatik ekran iphone, ipad ve her türlü bilgisayar üzerinden kontrol edebilmeniz mümkündür.Platin Group A.Ş. tarafından planlanan projeler hangileridir?


Platin Group - Platin Group A.Ş


PLATİN ATAŞEHİR PROJESİPlatin Group - Platin Group A.Ş


PLATİN CADDEBOSTAN PROJESİ: Kınay Apartmanı Lokasyon itibari ile İstanbul Kadıköy İlçesinde Göztepe Mh. Caddebostan Plaj Yolu sokak üzerinde caddeye ve sahile 150 m mesafede mehtap sokak üzerinde bulunmaktadır.


Caddebostan İstanbul’un Anadolu yakasında, Kadıköy ilçesinde bulunan bir semttir. 


İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olup Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede ünlü markaların mağazaları da mevcuttur. Ayrıca Türkiye'de az görülen bir bisiklet yolu mevcuttur.


Proje İsmi: Kınay Apartmanı

Proje Yeri: Caddebostan

Başlama Tarihi: Ekim 2013

Bitiş Süresi: 12 Ay

Proje Detay: Zemin + 14 kat toplam 30 daire ve 2 bodrum


Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları

İtalyan Tasarım Peyzaj

Barbekü Evleri

Spa ve Sauna Odaları

Özel Tasarım Posta Kutuları

Çocuk Parkı

Akıllı Ev Sistemleri

Yürüyüş Parkuru

Spor Salonu

Kapalı Otopark

Kapalı Devre Kamera SistemiPlatin Group - Platin Group A.Ş


PLATİN KALAMIŞ / DALYAN PROJESİ: Şule Apartmanı Lokasyon itibari ile İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy İlçesinde Dalyan Fenarbahçe Ordu Evinden Cemil topuzlu caddesine gelmeden eski Yapıkredi Bankasının bulunduğu Şule sokağının köşesinde bulunmaktadır.


Fenerbahçe İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara denizi kıyısında, Kadıköy ve Moda’nın güneyinde yer alan tarihi bir semttir.


Fenerbahçe, Marmara Denizi'ne doğu-batı yönlerinde uzanan bir yarımadadır. Yarımadanın batısı, kuzeyinde Kalamış, güneyinde Fenerbahçe koyları olmak üzere karaya bağlanan ve batı ucunda fenerin yer aldığı bir diğer küçük yarımada şeklindedir.


Tarihi çekirdeği bugünkü Fenerbahçe Feneri'nin ve çeşitli spor kulüpleri ile Yelken Kulübü tesislerinin bulunduğu küçük yarımada üzerinde olan semt, günümüzde kuzeybatı sahili boyunca uzanan Kalamış'ı ve güneydoğudaki Dalyan Koyu çevresindeki Dalyan'ı da kapsayan bir yerleşme olarak düşünülmelidir ve lüks cafeleri ile göze çarpan bir semttir.


Proje İsmi: Şule Apartmanı

Proje Yeri: Kalamış / Dalyan

Başlama Tarihi: Ekim 2013

Bitiş Süresi: 12 Ay

Proje Detay: Zemin + 9 kat toplam 18 daire ve 5 dükkan


Sauna ve Spa Odaları

Spor Salonu

Çocuk Parkı

Akıllı Ev Sistemleri

3 Kat Kapalı Otopark

Kiler

Kapalı Devre Kamera Sistemi

Normal Katlarda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri

Dublex Katlarda 3+1, 4+1, 5+1 seçenekleriPlatin Group - Platin Group A.Ş


PLATİN 4.LEVENT İŞ MERKEZİ:  4. Levent İş Merkezi Lokasyon itibari ile İstanbul Avrupa Yakası 4. Levent semtinde Halil Rahman caddesi üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca İş merkezi büyükdere caddesi, vakıflar bankası ve harp akademisine 250 metre uzaklıktadır.


Proje itibari ile 4. Levent İş Merkezi bulunduğu arazi üzerine 5 katlı bir bina olarak yapılması planlanmaktadır.

Levent, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Batısında Büyükdere Caddesi,  Çeliktepe ve Gültepe, doğusunda Etiler ve Akatlar, güneyinde Levazım mahallesi, kuzeyinde ise Maslak semtleri bulunmaktadır. 

1950 yılında tamamlanan ilk kısım evler Levent’in çekirdeğini oluşturmuş olup, bundan sonra yapılan 3 kısım, 2. Levent, 3. Levent ve 4. Levent olarak anılmıştır.


Platin Group’un tamamlanan projeleri hangileridir? 


ÜMRANIYE BELEDIYESI HIZMET BINASI İNŞAATI

Ümraniye Belediye Başkanlığı - İSTANBUL


HALKALI 912 (1000) ADET KONUT VE ADAIÇI ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESI İNŞAATI


REKTÖRLÜK BINASI VE MERKEZI DERSLIKLER İNŞAATI


S.D.Ü. MERKEZI KAFETERYA (MENZA) İNŞAATI


S.D.Ü. ODITORYUM İNŞAATI


S.D.Ü. KAMPÜS ALTYAPI İNŞAATI


SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI YALVAÇ MESLEK YÜKSEK OKULU İNŞAATI


SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI HASTAHANE VE ÇEVRESI BAĞLANTI YOLLARI YAPIMI 

İNŞAATI


SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI UYGULAMA ÇIFTLIK BINASI İNŞAATI


S.D.Ü. MERKEZI KÜTÜPHANE İNŞAATI


ALANYA KONUTLARI


ALANYA L TIPI CEZAEVI İNŞAATI


ADLIYE SARAYI BINASI


AFYON İLI 4. GRUP KANALIZASYON, İÇME SUYU VE YOL İNŞAATI


AFYON İLI ŞUHUT, İLYASLI, PAŞACIK, DADAK, KUYU VE TERFI HATTI İNŞAATI


204 ADET KONUTUN KOMPLE İNŞAATI


ŞÖFÖR BEKLEME VE BEKÇI BINASI, SAHA BETON VE DRENAJ-DERE BOYU İSTINAT DUVARI


ERZINCAN ÇAYIRLI ÇAYKENT KÖYÜ 17 ADET AFET KONUTU İNŞAATI


2.GRUP 10 KIRSAL KESIM İLKÖĞRETIM OKULU ONARIM İNŞAATI


İSTANBUL İLI KIRSAL KESIM İLKÖĞRETIM OKULLARI 1. GRUP ONARIM İNŞAATI


İSTANBUL İLI KIRSAL KESIM İLKÖĞRETIM OKULLARI 1. GRUP ONARIM İNŞAATI


KARS 2. GRUP KIRSAL KESIM İLKÖĞRETIM OKULLARI ONARIM İNŞAATI


KARS 3. GRUP KIRSAL KESIM İLKÖĞRETIM OKULLARI ONARIM İNŞAATI


KARS KAĞIZMAN İLÇESI YATILI İLKÖĞRETIM BÖLGE OKULU ONARIM İNŞAATI


ALTYAPI İMALATLARI İNŞAATI İKITELLI ORGANIZE SANAYI BÖLGESI


ALTYAPI İMALATLARI İNŞAATI İKITELLI ORGANIZE SANAYI BÖLGESI


SÜLÜMENLI KASABASI 35 ADET KONUT İNŞAATI


1. KATLAR TAMAMLAMA İNŞAATI İKITELLI ORGANIZE SANAYI BÖLGESI


2.KATLAR VE SOSYAL TESISLERI KABA İNŞAATI İKITELLI ORGANIZE SANAYI BÖLGESI - 

İSTANBUL


TEKIRDAĞ-MALKARA ORGANIZE SANAYI BÖLGESI YOL, İÇMESUYU, KANALIZASYON VE 

YAĞMURSUYU İNŞAATLARINDAN MÜTEŞEKKIL ALTYAPI İNŞAATI


BURDUR BUCAK 264 KONUT, TICARET MERKEZI, CAMII VE 24 DERSLIKLI İ.Ö. OKULU İNŞAATI  İLE ADAİÇİ ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESI İŞI


ISPARTA MERKEZ ÇÜNÜR MAH. 168 KONUT VE ADAIÇI ALTYAPI İNŞAATI


ISPARTA MERKEZ 240 ADET KONUT İNŞAATI ILE GENEL ADAIÇI ALTYAPI VE ÇEVRE 

DÜZENLEMESI İNŞAATI


SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI KÜTÜPHANESI İNŞAATI


TELSIZ MAHALLESI G-11, 101, DR. SADIK AHMET CAD. 71, 72, 103 SOKAKLARDA YOL-BORDÜR-TRETUVAR VE İLTISAKLARI İŞİPlatin Group iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: İstiklal Cad. No:57 Platin Plaza Yenisahra Ataşehir / İstanbul

Telefon: 444 00 39

 0 (216) 688 59 09

 E-Mail: info@platingroup.com.tr

Web: www.platingroup.com.tr


Önerilen Bağlantılar : Anneler günü konut kampanyaları