Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Provence Güzelbahçe Ekim 2017'de teslim!

Reliance, İzmir’in doğal güzellikleri ve deniziyle ünlü ilçesi Güzelbahçe’de ‘Provence Güzelbahçe’ projesini hayata geçiriyor.


Reliance, İzmir’in doğal güzellikleri ve deniziyle ünlü ilçesi Güzelbahçe’de ‘Provence Güzelbahçe’ projesini hayata geçiriyor. 12 villadan oluşan ve firmanın İzmir’deki ilk yatırımı projede, tüm daireler deniz manzaralı olarak tasarlanırken, şıklık ve rahatlık teması ön plana çıkıyor.


Lokasyonu nedeniyle Güzelbahçe


Alsancak La Cigale Restaurant’ta yapılan projenin tanıtım toplantısında konuşan Reliance Mühendislik Yapı Planlama İnşaat  Limited Şirketi Genel Müdürü Zafer Topdemir, yol haritasında rotayı İzmir’e çevirdiklerini belirterek, “Genç nüfus, dinamizm, denize yakınlığı ve rahatlık yüzünden İzmir’i tercih ettik. Bunu projeye yansıtmak istedik. Muazzam manzaranın tadını çıkarabilirler. Doğru lokasyonu bulursanız başarının yüzde 50’sini tamamlamış oluyoruz. Bu nedenle Güzelbahçe’yi seçtik” dedi.


Projenin maliyeti 16,5 milyon TL


Projede 12 villanın yer aldığını dile getiren Topdemir, “Site olmasına rağmen, projede yeşil alana önem gösterdik. Bu fedakarlığı imajımız için yaptık. İnsanlar bizi bu şekilde tanısın istedik. Ortak kullanım alanları dışında bağımsız bahçeler de sağladık. Temeli atılan projenin maliyeti 16,5 milyon TL. İkiz villalar 1 milyon 700 bin TL ila 2 milyon 300 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Villalara farklı yerlerden talepler var. Bu villalardan bir tanesi de İzmir’den satıldı” diye konuştu.


Hedef, İzmir’in merkezinde yüksek binalar yapmak


Bu projenin, Reliance’ın showroomu olacağını ifade eden Topdemir, “İzmir, inandığım bir şehir. İkinci proje de Ege Bölgesi’nde olacak. Amacımız, uzun vadede home ofis gibi İzmir’in merkezinde yapılacak yüksek binalar olacak” ifadelerini kullandı.


Ekim 2017’de tamamlanacak


Çağdaş, modern ve minimalist yapısıyla ön plana çıkan Provence Güzelbahçe evlerinde özellikle detaylar büyük beğeni topluyor. Konforun yanında mimari tasarıma da önem veren proje sık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Dış cepheleri, geniş pencereleri, kıs bahçeleri ile Provence Güzelbahçe projesi hayalleri gerçeğe çeviriyor. 2017 Ekim’de tamamlanacak projede lüks ve doğal bir yasam bir arada. En gelişmiş yapı tekniklerinin kullanıldığı Provence Güzelbahçe’de kuzeyinde deniz manzarası, doğusunda ise essiz doğa manzarası dikkat çekiyor. Provence Güzelbahçe yaklaşık 7 dönüm bir alanın içerisinde 3 farklı tip ve her birinde özel havuzu ile toplam 12 villadan oluşuyor. 4 adet 4+2 buhar odalı ikiz villa,6 adet yüksek tavanlı ve galeri boşluklu 5+2 tekil villa ve 2 adet 6+2 tekil villadan oluşan Provence Güzelbahçe, doğa ile bütünlesen lüks ile yeni bir yasam sunuyor. Provence villalarının her birinin 2 araçlık otoparkı bulunurken, villalarda dört mevsim yaşanacak Provence ayrıcalığı yeşilin ve mavinin her tonunun hakim olduğu bu lokasyonda lüks ve kalite dolu bir yasamın kapılarını aralıyor.