Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ramazan Can'dan Fi Yaka Kırıkkale mağdurlarına çözüm sözü!

Fi Yaka Daire Sahipleri Dayanışma Derneğini ziyaret eden Milletvekili Ramazan Can, yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için üzerlerine düşeni yapma konusunda söz verdi..


Milletvekili Ramazan Can önceki gün Fi Yaka Daire Sahipleri Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Can konutlarını teslim alamayan ev sahiplerinin mağduriyetlerinin giderilmesi için üzerlerine düşeni yapma konusunda söz verdi.


AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Fi Yapı konutlarından daire alan ancak dairelerini bu zamana kadar teslim alamadıkları için mağdur olan ailelerin bir araya gelerek kurdukları Fi-Yaka Daire sahipleri dayanışma Derneğini ziyaret etti. Milletvekili Ramazan Can bölgenin aslında Kırıkkale'nin vizyonu bakımından önemli olduğunu söyledi. Bunun için üzerlerine düşeni yapacaklarını bileten Can hak sahiplerinin mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini söyledi. 


Dernek Başkanı Aslan Öztemir ise durumları hakkında bilgi sundu Öztemir "2011 yılında başlayıp 2014 yılında teslim edilmesi gereken evlerimiz 2017 de halen teslim edilmemiştir... bizler evlerimize kavuşabilmek adına kurduğumuz derneğimiz vasıtasıyla konu ile ilgili bütün muhataplarımiz ile görüşüp çözüm yolları arıyoruz" dedi.


Kırıkkale Pusula