Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rönesans Maltepe Piazza Evleri nerede?

Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piazza Evleri, Maltepe'de konumlandırılıyor. Proje 42 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek.Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piazza Evleri, Maltepe'de konumlandırılıyor. Proje 42 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek.


320 milyon Euro yatırım bedeline sahip Piazza Evleri Projesi'nde dairelerin yanı sıra ofis ve alışveriş merkezleri de yer alacak. Projede teslimler ise 2018 yılının Mart ayında gerçekleşecek.


2 bloktan meydana gelen Piazza'da bloklardan biri 29 kattan oluşan 230 dairelik konut bloğu, diğeri ise 21 katlı ofis bloğu olarak tasarlandı. Projedeki açık alanlar ise alışveriş merkezinden meydana geliyor. 

 

Rönesans Piazza Projesi iç ve dış görselleri!


Piazza’da alanları 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, alanları 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, alanları 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. 


Piazza Maltepe lansman fırsatları!

 

Rönesans Maltepe Piazza Evleri nerede?

İçerisinde yer alacak metro durağı bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza;  Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, sahil yoluna 3 km mesafede yer alıyor. 


E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza Maltepe'de 2 bin 400 araçlık kapalı otopark mevcut.


http://www.ronesansmaltepe.com/tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com