Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sakura Park’ta yüzde 20 indirimle hemen tapu!

Yalova’da yaşamın başladığı ilk ve tek country projesi Sakura Park’ta yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı..


Yalova’da yaşamın başladığı ilk ve tek country projesi Sakura Park’ta yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı. Doğa içindeki ikiz villa, müstakil villa ve konak tipi  villalarda geçerli olan kampanya da yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı sağlıyor. Ağustos ayı  fiyatlarının geçerli olacağı kampanyada 799 bin TL’den başlayan fiyatlarla villa sahibi olmak için son gün 31 Aralık. Apec Çelik Yapı’nın inşaa ettiği proje Yalova’nın merkezinde ve hemen teslim imkanı bulunuyor.


Yalova’da villa yaşamına yeni bir soluk getiren Sakura Park’ta her villanın kendine ait geniş ve düzenli bahçeleri var. Villaların bahçe büyüklükleri 150m² ile 410 m²  arasında değişiyor. 40.000 m² proje alanında sadece 72 ünite yer alıyor. Proje birbirinden farklı villa tiplerine yer verilmesiyle çeşitlilik sağlanmış,3 ayrı tipte ikiz villa,3 ayrı tipte müstakil villa ve konak tipi villa yer alıyor.


Komşuluk ilişkilerini de güçlendirecek birçok detay projede düşünülmüş. Akura Park sakinleri dinlenme, eğlenme, kahve içme,yemek yemek  ve  keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için aktivite alanları Sakura Park’ta yer alıyor. 4000 m²’lik sosyal tesisi Sakura Club bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.Projede fitness,pilates ve yoga salonu,açık ve kapalı havuz,spa&welness alanı,çocuk havuzu,türk hamamı,sauna,çocuk kulübü ,restoran ve cafe yer alıyor.


İstanbul’un 3.Yakasına 40 dakika da Ulaşım

İstanbul’un 3.Yakası konumunda yer alan Yalova’ya Osmangazi Köprüsü  ile 40 dakikada ulaşmak mümkün. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşabiliyorsunuz.Sakura Park, İzmit’e 40 dakika ve Bursa’ya 30 dakikalık mesafede yer alıyor.

Deniz yoluyla da 60 dakika da Sakura Park’a ulaşmanız da mümkün.


Projeye yürüme mesafesinde Bahçeşehir ve Mektebim Koleji

Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji ve Mektebim koleji Sakura Park’a yürüme mesafesinde yer alıyor.Bahçeşehir ve Mektebim kolejinin yanı sıra, Yalova’nın  diğer önemli eğitim kurumları Ziya Gökalp ve Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okullarına da yakın konumda.


Eğitimin kurumlarının yanı sıra Sakura Park konum itibariyle birçok avantaj sağlıyor.Kaplıca bölgesi Termal’e 10 dakika,doğa yürüyüş ve trekking parkurlarına 5 dakika,135.000m² lik alanda kurulan Türkiye’nin en büyük Arboterum’una 5 dakika,Yalova marinaya 5 dakika ve organik sebze ve meyve üretim alanları  hemen yanı başında yer alıyor.


www.sakuraparkyalova.com

444 31 24