Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seba Flats Ayazağa Cendere Vadisi'nde yükseliyor!

Geçmişte Ulus ve İstinye bölgesinde birçok projeye imza atan Seba İnşaat, kentsel dönüşümle yıldızı parlayan Ayazağa Cendere Vadisi'ne odaklandı.


GEÇMİŞTE Ulus ve İstinye bölgesinde birçok projeye imza atan Seba İnşaat, kentsel dönüşümle yıldızı parlayan Ayazağa Cendere Vadisi'ne odaklandı. Vadi'de Seba Office Boulevard projesine devam eden Seba İnşaat, şimdi de 202 daireden oluşacak  Seba Flats  adında lüks bir konut projesine başlamaya hazırlanıyor. 


Yaklaşık 20 yıldır ağırlıklı olarak İstanbul ve Bodrum'da gayrimenkul projeleri geliştiren Seba İnşaat, Cendere Vadisi'nde Seba Office Boulevard projesinin ardından bu sefer de Seba Flats 

adında lüks bir konut projesine başlamaya hazırlanıyor. 


Seba Flats, 20 bin metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje, toplam 202 daire 7 bin 500 metrekare çarşı alanından oluşuyor. Toplam 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 101 daire yer alıyor. 


2018 SONUNDA TESLİM 

75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1,3+1 (dubleks) ve 4+1 (dubleks) şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projenin, 2018 sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Metrekaresi 11 bin 375 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness çenter, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Akıllı bina donanımının bulunduğu projede; otopark alanında her daireye metrekaresine göre kapalı park alanı sunuluyor.


Cendere Vadisi'ne değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan  Seba İnşaat  Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, "Önümüzdeki dönemde Etiler, Ulus bölgesinde yeni konut projelerine başlayacağız" dedi.


Sözcü


http://www.sebainsaat.com.tr/