Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seba Flats'ta metrekaresi 11 bin TL'ye!

202 daire ve 7 bin 500 metrekare çarşısı olan Seba Flats'ta metrekare satış fiyatı 11 bin liradan başlıyor..


İstanbul ve Bodrum'da projeler geliştiren Seba İnşaat, Ayazağa Cendere Vadisi'ne odaklandı. Bölgedeki Seba Office Boulevard projesini tamamlamak üzere olan Seba, şimdi de Seba Flats adında lüks bir konut projesine başlıyor. 


Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, "Araplara ev satacağız derken İstanbul'daki adamı Londra'ya kaçırıyoruz. Ben müşterileri tek tek arıyor anlatıyorum. Korkularımız var ama burası bizim ülkemiz. 


Geçen gün bir arkadaşım Portekiz'de vatandaşlık alacağını söyledi. 'Portekiz'de vatandaşlık alacağına Kağıthane'de ev al' dedim" diye konuştu. Cendere Vadisi'nde hayata geçirdikleri Seba Office Boulevard ofis projesinde sona yaklaştıklarını belirten Engin Keçeli, "Ofis projemiz için 65 milyon dolar yatırım yaptık, yüzde 70'i de satıldı. Tüvtürk ve Tv8 bir blok aldı. Eski Başbakan Mesut Yılmaz ve TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik tam ofis katı aldı" dedi. Aynı bölgede yatırıma devam edeceklerini kaydeden Keçeli, Seba Flats projesinin satışına başladıklarını söyledi. 


Keçeli, "202 daire ve 7 bin 500 metrekare çarşısı olan Seba Flats'ta metrekare satış fiyatı 11 bin liradan başlıyor. Bundan sonra aynı bölgede 200 konutluk bir projemiz daha olacak" dedi.


Sabah


http://www.sebainsaat.com.tr