Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sibel Günay kimdir?

2014 yılında kurduğu Tasarimimarlık Firması'nda mimari çalışmalarına devam eden Mimar Sibel Günay kimdir? Sibel Günay bugüne kadar hangi işlere imza attı?
Sibel Günay, Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra Sn. Cengiz BEKTAŞ'ın yanında tecrübe için kısa süre çalıştıktan sonra, aydınlatma konusunda tecrübelerimi geliştirmek için Total Aydınlatma firmasında çalıştı. 


Daha sonra ikametgah ettiğim bölge olan Küçükçekmece Belediyesi İmar Şefliğinde Röportör olarak görev yapmaya başladı. 3 yıllık belediye tecrübesinden sonra "Tasarımimarlık" adında kendi ofisimi açarak çalışmalarıma aktif olarak devam ediyor.


Tasarimimarlık

2014 yılında Sibel Günay tarafından kurulan ofis, belediye ruhsat işleri, kentsel dönüşüm projeleri, toplu konut projeleri tasarlıyor. 


İletişim

Çalışma Saatlerimiz P.tesi – Cuma : 08:00 – 18:30 saatleri arası hizmet vermektedir. Adres Halkalı Merkez Mah. Çeşme Sokak No : 8/10A K.Çekmece/İstanbul (Küçükçekmece Belediyesi Karşı Sokağı) Tel   : 0 (212) 470 86 70 Fax : 0 (212) 696 64 82 E-Mail : info@tasarimimarlik.com.tr