Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Starlife Silivri'de metrekaresi 6 bin TL'den başlıyor!

Say Yapı tarafından inşa edilen Starlife Silivri projesinde metrekare fiyatı 6 bin TL'den başlıyor. Starlife Silivri projesinde ikinci etaptaki müstakil villaların fiyatları 1.5 milyon TL-2.3 milyon TL arasında farklılık gösteriyor.


İstanbul’un en çok kazandıran noktalarından biri olan, yaz-kış ikamete müsait, doğayla içiçe bahçeli villaların adresi Silivri'de  Say Yapı  tarafından  inşa edilen Starlife Silivri projesinde de baharın gelişi ile birlikte “kazançlı yatırım” cemresi düştü. Bahar aylarının yaklaşması ile birlikte İstanbul’a en yakın noktalardaki müstakil villalara yönelen yatırımcılar primlenme oranı en yüksek bölgelerden biri olan Silivri’yi tercih ediyorlar.


2017 yılı Şubat ayı itibariyle Starlife Silivri Projesi’nin satışları metrekaresi 6 bin TL’den satış fiyatı ile hızla devam ediyor.  Say Yapı Teknoloji’nin Silivri'de inşa ettiği  90 villalık Starlife Silivri projesinde ikinci etaptaki müstakil villaların fiyatları 1.5 milyon TL-2.3 milyon TL arasında değişiyor. Büyüklükleri 300’le 440 metrekare arasında değişen villaların tapuları hemen teslim ediliyor. 80 dönüm üzerine inşa edilen villaların 600 ile 1350 metrekare arası bağımsız bahçeleri bulunuyor.


Starlife Silivri projesi, 420 metrekarelik büyük havuzu, 50 metrekarelik çocuk havuzuyla da dikkat çekiyor. Villaların içinde, standart olarak sauna yer alıyor.  


 Toplam olarak 90 adet villanın mevcut olduğu Say Yapı Starlife Silivri projesindeki konutların A tipinde olanları 440 metrekare, B tipinde olanları 350 metrekare ve C tipinde olanları ise 300 metrekare alanlara sahip durumda. 

Say Yapı Starlife Silivri ödeme: 

Say Yapı Starlife Silivri villaları için banka kredisi kullanılabiliyor ancak önce tutarın yüzde 25'i peşinat olarak ödeniyor, kalan kısım 120 aya kadar vadelendiriliyor.

Say Yapı Starlife Silivri Sosyal Donatılar:

Silivri'nin en konforlu ve ayrıcalıklı yaşam alanı Starlife Sİlivri, modern mimarisi, ferah yaşam alanları, bakımlı peyzajı, geniş müstakil bahçeleri, 3 farklı villa alternatifi, her villaya özel otoparkı, 24 saat güvenlik hizmeti, spor ve sosyal olanaklarıyla size ve ailenize kaliteli yaşamın anahtarını sunuyor. Geniş yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortları, basketbol sahası, son teknolojiye sahip aletlerle donatılmış açık ve kapalı fitness salonları, Türk hamamı, sauna, Spa alanı, Cafe, Lounge ve çocuk oyun parkına sahip sosyal ve spor merkezi ile Star Life’da hayal ettiğiniz yaşama kavuşabilirsiniz.

 


Web: http://www.starlifesilivri.com/