Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Suv Yapı'dan 3 yeni proje!

Suv Yapı, Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri, Mi'Marin Ayayorgi projesi ve Mi'Marin Dalyan projelerini hayata geçiriyor..


MİMARİN OVACIK ; Ege denizine ve  Sakız Adası’na tepeden bakan, önü hiç kapanmayacak bir vadide, Ovacık üzüm bağlarının kıyısında yer alan SUV Yapı’nın yeni projesi Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri 5 bin 321 metrekare üzerinde toplam 17 adet villadan oluşuyor.


3+1 ve 4+1 tiplerde villalar bulunan projede manzaraya karşı konumlandırılmış sonsuzluk yüzme havuzu bulunuyor. Manzaralı terasları  ile taş / boya bütünlüğünü bir arada bulunduran projenin tasarımı Akdeniz ve Toskana mimarisinin esintilerini taşıyor.


Arazide ki kot farkı sayesinde tüm villaların manzarayı algılayacak şekilde konumlandırıldığı Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri konum olarak Çeşme Merkez otoban gişelerine sadece 5 dk mesafede yer alıyor


Daireler 2018 Haziran'da teslim edilecek.


http://suvyapi.com/ovacik/


MİMARİN AYAYORGİ ; Mi'marin Ayayorgi'nin yüzme havuzları,yansıtma havuzları ve terasları ilhamını gökyüzünden alıyor. Minimalist bir dokunuşun izleri, kendinize özel yaşam alanları yaratmanız için denizin kıyısında, gökyüzünün altında birleşiyor.


Deniz manzarasına hakim Mi'Marin Ayayorgi projesi İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda suv yapı tarafından inşa ediliyor. Proje Boyalık, Ilıca ve Paşalimanı plajlarına yakın noktada yer alıyor. Ayrıca Ayayorgi koyuna 300 metre yürüme mesafesinde bulunuyor. 

 

Toplam  25 konuttan oluşan Mi'Marin Ayayorgi Evleri'nde 2+1 ve 4+1 konut seçenekleri sıralanıyor. Haziran 2019 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Mi'Marin Ayayorgi Çeşme projesinde 6 tane 2+1, 19 tane 4+1 villa bulunuyor. 

 

Mi'Marin Ayayorgi Evleri'nde 2+1'ler 75 metrekare ile 80 metrekare, 4+1'ler 180 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

 

http://mimarinayayorgi.com/


MİMARİN DALYAN ;

Proje, 5 bin metrekare arsa üzerinde 9 bağımsız villadan meydana geliyor. Projede açık yüzme havuzu, açık otopark bulunuyor. Daire teslimleri Haziran 2019 yazında yapılacak. Ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti de sunuluyor. 


http://mimarindalyan.com/#genel-bakis