Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Taksim 360'da lansmana özel fırsatlarla!

Anahtar teslimlerinin bu yıl başladığı Taksim 360’ta, sınırlı sayıda rezidans lansmana özel kampanya ile satışa sunuldu. Projeden 60 ay sıfır faiz, yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor..


Türkiye’nin kamu- özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Taksim 360 projesinde teslimler bu yıl başlıyor. Şehrin merkezinde, tarih ve sosyal yaşamın iç içe girdiği projede merakla beklenen yeni rezidans bölümleri lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Stüdyo daireden 4 1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, farklı yaşam tarzı ve beklentilere göre şekilleniyor. Rezidans ve ofisler, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.


Bu özel projeyle ilgili açıklama yapan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor” diyor. “İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız” diyen Özgül, sözlerini şöyle sürdürüyor:


“Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık.”


ŞEHİR TURİZMİNDE YENİ DESTİNASYON

Taksim meydanına sadece 350 metre uzaklıkta ve İstiklal Caddesi paralelinde yer alan Taksim 360’ın cephe mimarisi tarihi dokuyu modern mimari ile birleştirirken aynı zamanda bulvar üzerinde yer alacak ticari alanlar, mağazalar ve kafelerle bölgenin yeni bir sosyal çekim alanı olmaya hazırlanıyor. Öyle ki İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistlerin mutlaka gidilmesi gereken yerler listesinde yer alacak bir projeyi hayata geçirilmesi planlanıyor.


Web: http://www.taksim360.com.tr/tr/