Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Adana Sarıçam Buruk sözleşme dönemi başladı!

TOKİ tarafından Adana Sarıçam Buruk Mahallesi 283 adet konut projesinde satışta olan 101 adet konut satışından kalan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı..


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Adana Sarıçam Buruk Mahallesi 283

adet konut projesinde satışta olan 101 adet konut satışından kalan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri, ilan edilen program doğrultusunda; 07-16 Mayıs 2018 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Sarıçam Şubesinde; Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir. 


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.Halk Bankası A.Ş. Sarıçam Şubesinde imzalayacaklardır.


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.