Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Bursa Hamitler başvuru dönemi başladı!

TOKİ Bursa Hamitler 1. ve 2. etap evlerinde stoklarda kalan daireler için başvuru dönemi bugün başladı..


TOKİ Bursa Hamitler 1.Etap Evleri'nde stoklarda yer alan 1 adet Standart konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.


3 oda 1 salon tipindeki bu daire 299 bin 18 liradan satılıyor. Konut için başvuru dönemi bugün başladı. Başvurular en son 31 Aralık'a kadar alınacak. Başvurular ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


Satış ilanı için tıklayın.


TOKİ Bursa Hamitler 1. Etap AGG Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. TOKİ Bursa Hamitler 1. Etap AGG Evleri için başvurular bugün alınmaya başlandı. En son başvuru 31 Aralık tarihine alınacak.


Satış ilanı için tıklayın.


TOKİ Bursa Hamitler 2. Etap AGG Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 2 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. 


Konutların başvuruları, 19 Eylül 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın Bursa ili tüm yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir. 


Satış ilanı için tıklayın.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016