Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Elazığ Aşağı Holpenk kura çekilişi 2018!

Başvuruların 15-30 Mart tarihleri arasında alındığı TOKİ Elazığ Merkez Bizmişen Aşağı Holpenk Mahallesi Alt Gelir Grubu projesinde kura 10 Nisan'da çekilecek..


2+1 konut 304 adet konutun satışa sunulduğu TOKİ Elazığ Merkez Bizmişen Aşağı Holpenk Mahallesi Alt Gelir Grubu projesinde başvurular 15-30 Mart tarihleri arasında alındı.


Engelli, emekli ve diğer kategorilerin başvurularının ayrı alındığı TOKİ Elazığ Merkez Bizmişen Aşağı Holpenk Mahallesi Alt Gelir Grubu projesindeki konutlar için kura 10 Nisan'da çekilecek.


Net 59-61 metrekare olarak planlanan 2 oda 1 salon daireler 119 bin lira ile 147 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede yüzde 12 peşinat ödemesi yapılıyor. Geriye kalan bedel 180 ay vadelendiriliyor. 


Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası, noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde gerçekleştirilecek. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacak. Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecektir.  Kura sırasında 150 yedek hak sahibi belirlenecek.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016